Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Lista produktów marki MO-EL

Wyłączny dystrybutor lamp owadobójczych, promienników podczerwieni, wyposażenia toalet publicznych włoskiej produkcji. 

Mo-El

MO-EL dostarcza swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Firma zajmuje się głównie produkcją lamp owadobójczych, promienników podczerwieni oraz wyposażeniem toalet. Na swoje urządzenie posiada certyfikaty CE, IMQ, i CSA. Jest wiodąca marką na rynku Polskim. Produkty MOEL przechodzą testy w laboratoriach we Włoszech, na uniwersytetach w Padwie i Boloni.

Akcesoria marki Mo-El

W naszym sklepie znajduje się wiele produktów renomowanej marki Mo-El. Dysponujemy między innymi akcesoriami oraz elementami wymiennymi do większości urządzeń Mo-El. Są to pierścienie łączące, uchwyty do suszarek, rury do suszarek, a także mocowania różnego rodzaju do promienników podczerwieni.

Ponadto oferujemy wkłady lepowe i lepy do popularnych modeli lamp owadobójczych tej marki. Proponujemy kilka wersji opakowań z zawartością po 4 bądź 10 sztuk.

Suszarki do włosów i rąk

Marka Mo-El to doświadczony producent suszarek do włosów, które znajdują swoje zastosowanie w hotelowych pokojach, czy na basenach i szatniach na siłowni. Niewielkie gabaryty, możliwość stabilnego montażu na ścianie oraz wydajność sprawiają, że są to urządzenia wybierane również do użytku domowego.

Suszarki do rąk także są wykonane z najwyższą starannością i z materiałów wysokiej jakości odpornych na uszkodzenia. Urządzenia te proponujemy w kilku wersjach kolorystycznych, ale też odmiennych pod względem kształtu i wielkości. Z łatwością więc będzie można je dopasować do stylu łazienki, a także jej powierzchni.

Lampy na owady

Lampa owadobójcza Mo-El to produkt, który pozwala na skuteczne zwalczanie niechcianych owadów. Dostępne w naszym sklepie modele to wersje wykonane estetycznie, przeznaczone do użytkowania we wnętrzach, jak i poza budynkami.

Dysponujemy także lampami rażącymi na owady, które działają jak pułapka. Świetnie sprawdzają się w przypadku obszarów o dużym zagęszczeniu owadów. Mogą być z powodzeniem używane na tarasach, w ogrodach, ale też i na halach oraz w zakładach produkcyjnych. Mo-El lampy na owady to urządzenia, które proponujemy w wielu odsłonach. Do wyboru są odmienne wersje kolorystyczne, ale też i rozmiarowe.

Promienniki podczerwieni

W naszej ofercie nie mogło także zabraknąć promienników podczerwieni od marki Mo-El. Są to urządzenia, które służą do ogrzewania obiektów, powierzchni domowych, a także hal. Dysponujemy wersjami o różnych wielkościach oraz mocy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów renomowanego producenta Mo-El i składania zamówień w naszym sklepie internetowym.

Jest 91 produktów.

Pokazano 1-50 z 91 pozycji