regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Ochrona dróg oddechowych

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Półmaski ochronne

W naszym sklepie internetowym oferujemy wysokiej jakości półmaski ochronne z filtrem oraz pochłaniaczem. Są to produkty, które zapewniają ochronę dróg oddechowych pracownikom wszędzie tam, gdzie występuje wysoki poziom zapylenia. Nasze półmaski mogą być zastosowane wielokrotnie, ale filtry w nich należy wymieniać nie rzadziej niż po 30 dniach od pierwszego użytku. Oferujemy półmaski ochronne od cenionych producentów, takich jak. CLIMAX, Sundstrom, FreeFlow i wiele innych.

Czym się wyróżnia półmaska z filtrem?

Wielorazowa półmaska z filtrem ma podstawową zaletę – możliwość wymiany filtrów w zależności od środowiska pracy. Można zastosować m.in. filtry zabezpieczające przed pyłem, oparami lub zapachem. Produkty te zostały opracowane w taki sposób, aby zapewniać wysoki poziom ochrony i komfortu, przy zachowaniu atrakcyjnego stosunku jakości do ceny. Półmaski powinny być testowane zgodnie z normą EN140:1998, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych prac.

Jakie półmaski oferujemy?

W naszym asortymencie można znaleźć nie tylko półmaskę z filtrem, ale też maskę pełnotwarzową. Sprawdzi się u osób, dla których najważniejszy jest maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfort oddychania. 

Część twarzowa maski powstaje z materiałów oraz barwników dopuszczonych zgodnie z niemieckimi testami FDA i BGA do kontaktu z żywnością. Zmniejsza to ryzyko powstawania np. alergii. Pozostałe elementy maski powstają z tworzyw sztucznych – np. poliamidu. 

Maska ma dwa zawory wydechowe, co powoduje bardzo niewielkie opory powietrza przy wydechu. Proponujemy też maski z naturalnej gumy, które mają panoramiczny, odporny na zadrapania i uszkodzenia poliwęglanowy wizjer. Zapewnia to doskonałą widoczność, a 5-punktowe, regulowane nagłowie ułatwia dopasowanie, zwiększając komfort zastosowania.

Półmaska filtrująca i maska na całą twarz to nie jedyne produkty z tej kategorii, które możemy zaoferować. Nasi Klienci mogą dokupić u nas m.in.:

  • pochłaniacz, który chroni przed gazami i oparami organicznymi o temperaturze wrzenia powyżej 65 stopni Celsjusza,
  • pochłaniacz ABE1 klasy 1, który chroni przed gazami i oparami organicznymi typu A, nieorganicznymi typu B, kwaśnymi typu E, amoniakiem oraz niektórymi aminami,
  • pochłaniacz ABE2 klasy 2, przeznaczony do ochrony przed gazami i oparami organicznymi (rozpuszczalnikami o temperaturze wrzenia powyżej +65 stopni Celsjusza) typu A, gazami oraz oparami nieorganicznymi typu B, kwaśnymi gazami i oparami typu E,
  • wydajny filtr przeciwpyłowy, który można łatwo zamontować przed pochłaniaczami w celu utworzenia filtra zespolonego. Warto pamiętać, że filtr przeciwpyłowy wydłuża przydatność pochłaniaczy i zatrzymuje na sobie większe cząstki,
  • adapter do filtrów, który umożliwia zastosowanie filtrów w maskach o wkręcanych pochłaniaczach.

Gdzie stosuje się maski i półmaski ochronne?

Półmaski ochronne zabezpieczają drogi oddechowe w pracach przemysłowych, dzięki czemu można zapewnić pracownikom wysoki poziom bezpieczeństwa. Maski pełnotwarzowe dodatkowo spełniają rolę ochrony oczu i twarzy. Stosuje się je tam, gdzie prace wykonywane są w środowisku szczególnie niebezpiecznym.

Pracodawcy są zobowiązani do zastosowania środków zbiorowej ochrony przeciwpyłowej oraz środków indywidualnej ochrony. Jeśli potencjalnych zagrożeń nie da się wyeliminować, wtedy konieczne jest zastosowanie środków ochrony dróg oddechowych – masek i półmasek ochronnych dopasowanych do rodzaju wykonywanej pracy. 

Proponowane w naszym sklepie produkty z tej kategorii zapewniają doskonały poziom zabezpieczenia dróg oddechowych. Możliwość wymiany filtrów sprawia, że znajdują zastosowanie w każdym środowisku pracy. Maski oraz półmaski ochronne to niski koszt, a jednocześnie skuteczne zabezpieczenie przed szkodliwymi pyłami czy zanieczyszczonym powietrzem w różnym otoczeniu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą masek oraz półmasek ochronnych, które proponujemy w sklepie internetowym lampynaowady.eu