Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
Lampa owadobójcza Insectivoro sterylizująca Moel 363G 32W lampynaowady.eu
  • Lampa owadobójcza Insectivoro sterylizująca Moel 363G 32W lampynaowady.eu

Lampa Wiatrakowa Insectivoro 363G Sterilizer

749,00 zł brutto
608,94 zł netto
Dostawa w ciągu 2 dni

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa Insectivoro 363G Sterilizer włoskiej firmy MOEL to nowoczesna ssąca pułapka na owady, takie jak komary, muchy, czy osy, itp. Ten model jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów z żywnością, restauracji, aptek, szpitali i wszystkich innych miejsc w których istnieje potrzeba sterylnego środowiska. Lampa wyposażona jest w jedną silną świetlówkę UV-A o mocy 32W, a także w dodatkową świetlówkę bakteriobójczą UV-C, która sterylizuje złapane owady z bakterii i drobnoustrojów (mikrobów).

Sugerowane przeznaczenie: miejsca wymagające utrzymania szczególnej higieny - sklepy z żywnością, lokale gastronomiczne, miejsca produkcji i przetwórstwa żywności, restauracje, szpitale, apteki, laboratoria.Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Lampa Owadobójcza wiatrakowa Insectivoro 363G Sterilizer posiada dwie prędkości działania. Pierwszy bieg jest wolniejszy i niezwykle cichy, a także bardziej wydajny wobec małych owadów takich jak np. komary. Drugi bieg służy do unieszkodliwiania dużych owadów, takich jak np. ćmy, muchy, muchy końskie czy osy. Urządzenie wyposażone jest w jedną silną świetlówkę UV-A o mocy 32W oraz jedną UV-C, która oczyszcza złapane owady z bakterii i drobnoustrojów (mikrobów). Urządzenie zwalcza owady na obszarze 180 m² (14-16 m w zasięgu liniowym). Ten model lampy na owady znajdzie zastosowanie w tych miejscach, gdzie higiena jest priorytetem. Insectivoro 363G Sterilizer było testowane laboratoryjnie i otrzymalo certyfikat urządzenie sktecznego (bakteriobójczego) Wydziału Medycyny Uniwersytetu w Parmie. Urządzenie posiada też certyfikat HACCP.

INSECTIVORO to lampa owadobójcza wiatrakowa, która jest nieszkodliwa dla człowieka i bezpieczna dla środowiska. Owady, przyciągane przez świetlówki ultrafioletowe UV-A są następnie wciągane przez wiatrak i wpadają do pojemniczka wewnątrz lampy (sposób działania lampy obrazują filmiki umieszczone na stronie). Użytkownik sam może zdecydować czy trzymać owady w pojemiczku do momentu ich wysuszenia czy je wypuścić. Opatentowany przez MOEL pojemniczek na owady został wyposażony w specjalne drzwiczki, które przy wyjęciu pojemniczka z lampy automatycznie się zamykają i uniemożliwiają owadom ucieczkę. W przypadku gdy użytkownik chce wypuścić owada na zewnątrz, sam decyduje kiedy pojemniczek otworzyć. Ponadto filtr oraz pojemniczek na owady łatwo się wyciągają, co umożliwia ich wygodne czyszczenie.

Ogromnym plusem tej lampy owadobójczej jest fakt, że plastikowy wiatrak o zaokrąglonych końcówkach nie tnie owadów ani ich nie rozrywa, a jedynie wciąga je do środka lampy. Wiatrak jest absolutnie bezpieczny – również dla dzieci – w przypadku przypadkowego włożenia ręki do środka automatycznie się zatrzymuje. Lampa spełnia bowiem wszelkie restrykcyjne wymogi unijne. Urządzenie jest wykonane z plastiku odpornego na zadrapania, jest łatwe w użyciu oraz posiada nowoczesny i elegancki wygląd. Lampa na owady INSECTIVORO jest łatwa do przeniesienia i może być umieszczona w każdego rodzaju otoczeniu - za wyjątkiem ustawienia jej na deszczu. INSECTIVORO jest wykonana z surowców wtórnych, nie zawiera w sobie trucizny, nie emituje dymu, zapachów, promieniowania oraz fal elektromagnetycznych. Ta lampa na owady działa cicho, owady są eliminowane w sposób całkowicie dyskretny.

I_363G

Opis

Rozmiary w mm
245x220x340 (H)
Waga
2,4 KG
Zasilanie
230V ~ 50Hz
Całkowity pobór mocy
75W
Zakres działania liniowy
14-16m
Pole działania w m²
180 m²
Klasa izolacji
II
Świetlówka
1 x UV-A 32W +1 x UV-C (PL-S 9W)
Żywotność świetlówki
2000 h
Materiał
PC/ABS
Miejsce produkcji
Włochy
Prędkość silnika
900/1050 obr/min

Pliki do pobrania

Karta katalogowa Insectivoro363G

Karta katalogowa Insectivoro363G ang.

Pliki do pobrania (100.02k)

Instrukcja obsługi Insectivoro

Instrukcja obsługi Insectivoro pol.

Pliki do pobrania (642.88k)

Deklaracja CE 363G

Deklaracja CE Insectivoro 363G pol/ang

Pliki do pobrania (206.27k)