regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Odstraszacze na szczury - odstraszacze ultradźwiękowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Trutka na szczury nie działa i nie wiesz już, co zrobić, aby pozbyć się z posesji nieproszonych gości? Szczury to inteligentne i niebezpieczne gryzonie. Mogą być agresywne, ale też przenoszą mnóstwo chorób. Napoczęte przez nich jedzenie nie nadaje się do konsumpcji, a odchody zanieczyszczają pomieszczenia. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na walkę z gryzoniami – wybierz dostępne u nas odstraszacze.

Dlaczego odstraszacz szczurów to produkt potrzebny?

Szczury to odwieczne utrapienie i problem w wielu gospodarstwach domowych. Obecność tych gryzoni jest szczególnie uciążliwa w magazynach z żywnością, spiżarniach czy budynkach z podpiwniczeniem. Obecność szczurów to nie tylko straty w przechowywanych produktach, ale też ogromne zagrożenie dla domowników. Gryzonie te bywają agresywne, ponadto są nosicielami wielu chorób.

Odstraszacz szczurów jest doskonałą alternatywą dla różnego rodzaju trucizn, na które gryzonie te często bywają odporne. Ich organizmy są bardzo silne. Zwierzęta te potrafią przeżyć w naprawdę trudnych warunkach, są wszystkożerne i niezwykle szybko się rozmnażają. Dlatego odstraszacze na szczury to produkty, które powinny znaleźć się wszędzie tam, gdzie warunki sprzyjają występowaniu tych gryzoni.

Zamiast trutki na szczury wybierz skuteczny odstraszacz

Dostępne w naszym sklepie odstraszacze ultradźwiękowe szczurów, w przeciwieństwie do trutki są w 100% bezpieczne dla zwierząt domowych oraz ludzi, a szczególnie małych dzieci. Nie zakłócają pracy znajdujących się w pobliżu urządzeń elektronicznych i są skuteczne w promieniu nawet 100 m. Mogą pracować na bateriach lub zasilaniu sieciowym. Co więcej – nie zabijają gryzoni, a jedynie sprawiają, że trzymają się one z dala od domu czy ogrodu. 

Przed czym mogą uchronić odstraszacze na szczury?

Odstraszacze szczurów dostępne w naszej ofercie to najwyższej jakości urządzenia, które sprawiają, że dany teren jest dla szczurów nieatrakcyjny. Jest to możliwe dzięki emitowaniu przez te produkty ultradźwięków wyjątkowo niesprzyjających gryzoniom. Dzięki obecności takiego sprzętu jak odstraszacz szczurów można zapobiec zarażeniu się od tych zwierząt takimi chorobami jak histoplazmoza, gorączka szczurza, choroba Weila, gorączka krwotoczna, tyfus plamisty czy hymenolepioza.

Szczury potrafią nie tylko zanieczyścić zapasy spożywcze i je zniszczyć, ale też spowodować znacznie więcej szkód. Gryzonie te często przegryzają też kable, uszkadzają różnego rodzaju przedmioty i mogą narazić gospodarzy posesji na ogromne straty. Są to również zwierzęta niezwykle inteligentne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie odpowiemy szczegółowo na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w wyborze najlepszego urządzenia. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi produktami odstraszającymi szkodniki takimi jak odstraszacz na myszy. W sprzedaży posiadamy też tradycyjne trutki na szczury i inne przydatne w walce z gryzoniami propozycje, które wyróżniają się najwyższą jakością i skutecznością działania.