Lustra łazienkowe Kielce


Lustra łazienkowe pozornie mogą wydawać się nieistotnym elementem wyposażenia wnętrz. W praktyce jednak te niewielkie przedmioty pełnią istotną rolę w trakcie pielęgnacji twarzy czy ciała. Zwierciadło wyróżnia się zarówno walorami praktycznymi, jak i estetyką. Minimalistyczne, ale eleganckie lusterko z subtelnym podświetleniem LED powoduje, że pomieszczenie zyska pewien środek wyrazu i element dekoracyjny, zachwycając każdego, kto je odwiedzi!

Jakie zalety ma lustro w łazience i na co zwracać uwagę przy jego montażu?

Lustra łazienkowe to produkty, które umożliwiają dokładne przejrzenie się w ich tafli. Optycznie powiększają pomieszczenie i sprawiają, że można dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły w ramach codziennej pielęgnacji. Właśnie dlatego przy zakupie i montażu lusterek warto pamiętać o tym, aby znajdowały się na optymalnej wysokości, a rozmiar ich tafli był wygodny dla użytkowników.

Aby lustra łazienkowe należycie spełniały swoje zadanie, dobrze jest też przemyśleć ich właściwe rozlokowanie. Zaleca się montaż lusterka nad umywalką – pod linią baterii. Osoba przeglądająca się z tafli powinna mieć głowę centralnie w środkowej części lustra. Optymalną wysokością, na jakiej powinna znajdować się dolna krawędź, jest co najmniej 120 centymetrów od podłogi, a górna – być równa z framugą drzwi.

Jakie lustro łazienkowe wybrać – z oświetlenie LED czy bez?

Lustra bez oświetlenia LED będą dobrym wyborem dla osób, które w łazience mają odpowiednią ilość opraw oświetleniowych. Tafle z diodami LED to natomiast produkt polecany użytkownikom, którzy pragną lepiej doświetlić pomieszczenie. Mogą wtedy zaoszczędzić sporo miejsca, ponieważ nie trzeba będzie montować dodatkowych źródeł światła w formie kinkietów.

Lustra łazienkowe z oświetleniem LED podniosą również wygodę płynącą z ich użytkowania. Jest to możliwe dzięki nastrojowemu światłu, które zapewnia odpowiedni poziom parametru bliskości luminescencji. Podświetlona tafla sprawdza się także u osób, którym zależy na usprawnieniu codziennej pielęgnacji – np. regulacji brwi czy makijażu. Lusterko z diodami to również idealna możliwość wprowadzenia nowoczesnego akcentu w pomieszczeniu. Fantazyjne kształty i przemyślana forma takich produktów sprawia, że pełnią funkcję dekoracyjną, budując kameralną atmosferę w łazience.

W naszym sklepie internetowym lampynaowady.eu z dostawą do Kielc oferujemy wiele luster łazienkowych z oświetleniem LED oraz bez dodatkowych diod. Zapewniamy, że każdy Klient znajdzie produkt, który będzie zgodne z jego potrzebami oraz wymaganiami. Zapraszamy do kontaktu!

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292