regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Rybiki

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Środki na rybiki, karaluchy i inne insekty

Rybiki to nieprzyjemne biegające insekty, które lubią środowisko wilgotne, ciemne i ciepłe – można je często spotkać w łazienkach, zakamarkach w kuchni, piwnicach czy nawet w szafach z ubraniami. Są niewielkie i niegroźne, ale nikt nie chce mieć takich nieproszonych gości w swoim mieszkaniu. Jak się ich pozbyć? W naszej ofercie znajdziesz skuteczne pułapki do odławiania rybików cukrowych/srebrzyków, detektory z klejącą wierzchnią stroną podstawy, a także różnego rodzaju niezawodne preparaty owadobójcze w postaci płynów, płytek, koncentratów i zawiesin.

Co poza specjalistycznymi preparatami odstrasza rybiki?

Jeśli chcesz pozbyć się tych insektów, zmniejsz temperaturę w pomieszczeniach. Rybiki boją się też światła, dlatego zwykle ukrywają się pod listwami przypodłogowymi, w szczelinach i narożnikach pomieszczenia. Odstraszają je też niektóre zapachy na przykład aromat lawendy czy cytryny.

Rybiki cukrowe

Rybiki cukrowe to niewielkie, ale bardzo zwinne 10 mm owady wyglądem przypominające malutką rybkę. Inaczej zwane są także srebrzykami ze względu na swój niebiesko- srebrny pancerzyk pokryty niewielkimi łuskami. Są robakami typowo łazienkowymi, ponieważ lubią wilgotne oraz zacienione pomieszczenia. W mieszkaniu przebywają zazwyczaj w szczelinach między płytkami, rurach odpływowych, czy w ciemnych kątach. 

Czy rybiki cukrowe są niebezpieczne dla człowieka?

Rybiki cukrowe od dawna upodobały sobie życie obok człowieka. Nie są dla niego groźne, nie przenoszą bakterii, ale są dość niewygodnymi lokatorami. Żywią się resztkami organicznymi bogatymi w cukier, ludzkim naskórkiem, włosami oraz celulozą – potrafią zjeść papier toaletowy, a nawet książki, czy dokumenty. 

Co odstrasza rybiki?

Rybiki przede wszystkim boją się światła — gdy zaświecimy w nocy lampę w łazience, możemy zauważyć, jak rozbiegają się po kątach. Ponadto szkodniki te nie lubią zimna, dlatego zmniejszenie temperatury w pomieszczeniu do 15 stopni powinno skutecznie je odstraszyć. Jeżeli zabieg ten nie pomoże, warto zajrzeć do naszego sklepu internetowego, gdzie znajduje się wiele środków na rybiki.

Rybiki cukrowe – zwalczanie, preparaty

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szereg preparatów na rybiki. Wśród najpopularniejszych znajdują się pułapki, które służą do odławiania i monitorowania insektów znajdujących się w naszym domu.Są one w pełni bezpieczna zarówno dla zwierząt jak i dla ludzi. 

Oprócz tego w sklepie internetowym lampynaowady.eu dostępne są płytki przeciw insektom, które służą do zwalczania biegających oraz latających szkodników. Jest to produkt niebywale skuteczny, który działa natychmiastowo. Warto również wspomnieć o płynie na owady latające i biegające, który działa niezwłocznie po popsikaniu konkretnej powierzchni. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie pozostawia on plam. Skuteczną pomocą w zwalczaniu rybików jest także detektor- to kartonowe pudełko z klejącą wierzchnią stroną.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z bogatą ofertą preparatów na rybiki.