Lampa na owady LUNA KIDS ledy 3W na czujnik zmierzchu lampynaowady.eu
Lampa na owady LUNA KIDS ledy 3W na czujnik zmierzchu lampynaowady.eu

Lampa Wiatrakowa Luna Kids

Luna_kids
Obecnie brak na stanie
79,00 zł Brutto

64,23 zł netto

Lampa owadobójcza LUNA KIDS to model do zwalczania komarów, meszek i innych owadów latających w pomieszczeniach o niedużych rozmiarach (obszar działania to 6-7 m²). W szczególności lampka ta doskonale sprawdzi się w pokojach dziecięcych. Urządzenie jest niezwykle energooszczędne - posiada wbudowane 5 diod LED, które pobierają jedynie 3W.  Zwabione światłem owady są zasysane wiatrakiem do wewnątrz lampy, gdzie pozostają schowane w specjalnym pojemniczku. Lampa na owady jest cicha i nie wytwarza żadnych związków chemicznych, w związku z czym jest całkowicie bezpieczna dla dzieci. Nieduże rozmiary sprawiają, że można ją zabrać ze sobą w każde miejsce. Oprócz unieszkodliwiania owadów ta lampa na owady może też pełnić funkcję lampki nocnej.

Sugerowane przeznaczenie: pokoje mieszkalne małych i średnich rozmiarów, sypialnie, pokoje hotelowe, przyczepy campingowe, pokoje dla dzieci.
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

 

Lampa Owadobójcza LUNA KIDS jest przeznaczona do niedużych powierzchni takich jak pokój, sypialnia czy przyczepa kempingowa. Świecąca dioda tej lampy emituje niebieskie światło z promieniami ultrafioletowymi przyciągającymi owady (komary, meszki, muchy etc.), które następnie są łapane do jej wnętrza. Owad może pozostać w pojemniczku, w którym po jakimś czasie zwyczajnie uschnie z powodu braku wody i wskutek przepływu powietrza, ale w razie zaistnienia takiej potrzeby, można go wypuścić na świeże powietrze.

Ta lampa owadobójcza jest cicha i nie wymaga stosowania żadnych płytek chemicznych ani innych substancji szkodliwych dla dzieci i dorosłych, nie wydziela fal magnetycznych, zapachów, dźwięków itp. efektów. Wiatraczek jest niedużych rozmiarów i zatrzymuje się automatycznie przy najmniejszym dotknięciu palcem. Ponadto, wtyczka jest obracalna, zatem model ten może być umiejscowiony w kontakcie w różnych konfiguracjach. Jest to nieduża lampa owadobójcza a jej pole działania wynosi 6-7 m² (2 m w działaniu liniowym). Urządzenie jest przy tym higieniczne bowiem nie zabija owadów a wciąga je do środka i jest bardzo łatwe w czyszczeniu (wystarczy je przetrzeć szmatką). Dzięki zastosowaniu energooszczędnych diodek LED lampka zużywa tylko 3W. Model ten jest ponadto niezwykle estetyczny, a oprócz ochrony przed ukąszeniami owadów może być też użyty jako delikatne nocne światełko. Istotne jest również to, że ta lampa na owady nie przeszkadza w spaniu – światełko przyciąga skutecznie owady jednakże diodki są na tyle malutkie, że nie ingerują w spokojny sen.

Rozmiary w mm
71x79x118 (H)
Waga
150 gr
Zasilanie
230V ~ 50Hz
Całkowity pobór mocy
3W
Zakres działania liniowy
2 m
Pole działania w m²
6-7 m²
Stopień ochrony
IP00
Klasa izolacji
II
Świetlówka
LED UV
Żywotność świetlówki
1500 h
Materiał
ABS
Miejsce produkcji
P.R.C
Brak komentarzy