regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Wkłady Lepowe

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-41 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Wkłady lepowe do lamp owadobójczych

Skuteczne działanie wielu lepowych lamp owadobójczych możliwe jest dzięki regularnej wymianie mieszczących się wewnątrz lepów. To właśnie one, po zwabieniu owadów przez światło emitowane przez świetlówkę UV, skutecznie je unieruchamiają. Ważne więc, aby charakteryzowały się one właściwą lepkością. Zapewnić ją mogą wyłącznie odpowiednio często zmieniane wkłady. Ich szeroki wybór znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Wkłady lepowe podstawą działania lamp na owady

Na tej podstronie przygotowaliśmy szeroki wybór wkładów lepowych. Dysponujemy ich wieloma rodzajami – tak, aby każdy z Klientów znalazł wśród nich ten pasujący do konkretnego modelu lampy owadobójczej. Charakteryzują się one wysoką jakością, dzięki czemu skutecznie działają na różnego rodzaju owady – nie tylko komary, czy muchy, ale też osy i meszki. Zapraszamy do zakupów!

Co wyróżnia nasze lepy do lamp owadobójczych?

Lepy do lamp owadobójczych w naszej ofercie to trwałe, mocne i odporne na wahania temperatur produkty. Z powodzeniem sprawdzą się zarówno w domu, jak i w piekarniach, cukierniach, chłodniach czy strefach przyjmowania towaru. Wszystkie produkty, które mamy w swoim asortymencie wyróżniają się podwyższoną skutecznością za sprawą specjalnej konstrukcji i wysokiej jakości kleju. W efekcie wkłady lepowe do lamp owadobójczych dobrze trzymają się dedykowanej przestrzeni w lampie, co ma przełożenie w ich długofalowej użyteczności – nawet w trudnych warunkach. Owady są eliminowane w sposób dyskretny, bez ryzyka odprysku.

W naszym asortymencie znajdują się solidne lepy w kilku wariantach. Różnią się od siebie przede wszystkim rozmiarem i sposobem montażu. Przed dokonaniem wyboru, należy sprawdzić, czy dany lep będzie pasować do posiadanego modelu lampy. Ich skuteczność zależy od regularnej wymiany lepów – zaleca się robić to w chwili zapełnienia przez owady. Mamy zarówno lepy jednostronne, jak i dwustronne.

W naszym sklepie lampynaowady.eu oferujemy wysokiej jakości lep do lampy owadobójczej. Produkty te pochodzą od uznanych marek, dzięki czemu zapewniają skuteczne działanie. W razie jakichkolwiek pytań służymy kompleksowym wsparciem. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem oraz zakresem świadczonych usług. Doradzimy w doborze lepów do konkretnego modelu lampy, aby skutecznie pozbyć się niechcianych owadów z miejsca pracy czy wypoczynku.