regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Dozowniki do dezynfekcji

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Automatyczny dozownik mydła i środków do dezynfekcji

Dozowniki mydła oraz środków odkażających to niezbędny element wyposażenia wszystkich toalet publicznych, łazienek w restauracjach, kinach czy biurowcach – a od jakiegoś czasu także aptek czy przychodni. Modele automatyczne oraz łokciowe pozwalają na zachowanie wyższych standardów higieny, dlatego są chętnie wybierane przez firmy i instytucje wymagające większej dbałości o stan techniczny urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Wykonane z odpowiednich materiałów (ABS lub stal nierdzewna) doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.

Automatyczne dozowniki mydła w płynie i płynów dezynfekujących – wygoda i łatwość użytkowania

Wysokiej jakości automatyczne dozowniki mydła i płynów dezynfekujących z naszej oferty wyposażono w intuicyjny system montażu, okienko ułatwiające kontrolę zawartości oraz kilka sposobów zasilania (bateryjne, adaptor AC/DC lub sieciowe). Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pytań – do kontaktu.

Gdzie powinien znaleźć się dozownik do dezynfekcji rąk?

Dozownik do dezynfekcji rąk powinien znaleźć się we wszystkich miejscach, gdzie pojawiają się ludzie. To przedmiot, który zapewnia nie tylko odświeżenie, ale też pozwala pozbyć się niepotrzebnych bakterii i wirusów z dłoni. Dlatego dozownik do dezynfekcji rąk powinien znaleźć się nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, ale też takich miejscach jak sklepy, galerie handlowe, czy biura.

Dozownik do dezynfekcji rąk to także korzystne urządzenie w każdej kuchni. To właśnie tam przygotowywane są posiłki, które wymagają zachowania czystości i higieny. Dozownik do dezynfekcji rok będzie również produktem przydatnym w szkołach oraz wszelkich sanitariatach. To nieodłączny element wyposażenia pokoju pielęgniarek, lekarzy, korytarzy szpitalnych i innych miejsc zabiegowych. W dozownik do dezynfekcji rąk powinny się również wyposażyć różne punkty usługowe, takie jak gabinety kosmetologiczne, fryzjerskie i inne punkty oferujące różnorodne usługi.

Dlaczego nasze dozowniki do dezynfekcji rąk to najlepszy wybór?

Nasza firma od lat specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom najwyższej jakości sprzętów i akcesoriów. Współpracujemy też z wieloma instytucjami i obiektami, które z naszej oferty korzystają regularnie. Dostępne urządzenia do dezynfekcji rąk wybrane zostały spośród wielu produktów oferowanych przez różnych producentów. Oferowane modele są wygodne i łatwe w obsłudze, działają w sposób niezawodny i skuteczny. To także przedmioty wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu każdy model posłuży na bardzo długo.

W naszej ofercie można znaleźć dozowniki do dezynfekcji rąk w wielu różnych formach i kształtach. Dzięki temu możliwe jest ich dopasowanie do wystroju łazienki czy też stylistyki danego wnętrza. Tworzyć więc będą spójną całość i nie wyróżniając się zanadto z otoczenia. Każdy dostępny dozownik do dezynfekcji rąk opatrzony jest szczegółowym opisem wraz z jego wymiarami, dzięki czemu idealnie można dopasować dany model do własnych potrzeb lokalowych. Produkty opatrzone są też stosownymi normami i atestami, dzięki czemu mogą być umieszczone w miejscach, gdzie zastosowanie znajdują określone wymogi względem bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu dozowników do dezynfekcji rąk. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy wybrać właściwy produkt, który idealnie będzie komponował się z danym wnętrzem.