regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Lampy UVC do dezynfekcji sterylizujące

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Sterylizujące lampy UV-C do dezynfekcji pomieszczeń

Lampy UV-C w sposób wydajny, a przede wszystkim wyjątkowo skuteczny dezynfekują przestrzeń, zabijając wirusy, bakterie i grzyby. To urządzenie doskonale sprawdza się w takich obiektach jak sale zabaw dla dzieci, przedszkola, apteki, przychodnie czy inne miejsca użyteczności publicznej. W zależności od wybranego modelu praca świetlówek określona jest nawet na 800 godzin żywotności! Wszystkie lampy MO-El dostępne w ofercie uzyskały odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z normą IEC 60335-2-65.

Powietrze wolne od wirusów i bakterii dzięki lampom UV-C

Regularna sterylizacja powietrza lampami UV-C zwiększa bezpieczeństwo osób zebranych w jednym miejscu – szczególnie w czasie zwiększenia sezonowych zachorowań na grypę lub inne infekcje wirusowe, w tym COVID-19. Modele zebrane w naszej ofercie charakteryzuje uniwersalny wygląd, wysoka jakość wykonania oraz intuicyjna obsługa.

Lampy UVC do dezynfekcji sterylizujące

Chcąc chronić zdrowie swoje i bliskich można wspomóc się lampami UVC do dezynfekcji z właściwościami sterylizującymi. Sprawdzone oraz wysokiej jakości modele znajdują się w naszej ofercie. Dysponujemy kilkoma wersjami urządzeń, które różnią się od siebie przede wszystkim wydajnością pracy oraz rozmiarami.

Najważniejsze dane techniczne lamp UVC SAN

W naszej ofercie lampynaowady.eu znajdują się lampy do dezynfekcji sterylizujące SAN w wersjach podstawowych i nowszych. Każde z urządzeń wyposażone jest w dwie świetlówki UV-C o mocy 36W. Są one energooszczędne i w większości modeli SAN pobierają tylko 80W prądu. Dodatkowo typ UVC SAN jest bardzo wydajny i gwarantuje przepływ powietrza aż 30m³ w ciągu godziny.

Co więcej, UVC lampa do dezynfekcji sterylizująca w wersji SAN 4, 3, 2 oraz 1 jest całkowicie bezpieczna dla ludzi podczas pracy, co oznacza, że można przebywać w pomieszczeniu, gdy lampa dezynfekuje powierzchnie.

Żywotność urządzeń jest bardzo satysfakcjonująca i pozwala na użytkowanie przez długi czas. Lampa UVC i świetlówka w niej zamontowana może pracować do 8000h, z kolei żywotność silnika to 30 000 godzin.

Zasada działania lamp UVC

Promienie UV już od dawna znane są z właściwości dezynfekujących. Ich oddziaływanie wpływa na zmianę materiału genetycznego DNA w bakteriach, wirusach oraz innych mikroorganizmów. Działanie to uniemożliwia ich rozmnażanie i replikację, a tym samym skutecznie je zabija. Sterylizacja UVC wykorzystuje fale promieniowania UV o długości od 200 do 300 nm.

Wykorzystanie lamp UVC

Specjalistyczne lampy SAN mogą być wykorzystywane zarówno w domach, jak i przychodniach, szpitalach, szkołach oraz innych placówkach publicznych. Lampa bakteriobójcza UVC oczyszcza powietrze i zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i zarazków drogą kropelkową. Dodatkowo urządzenia sterylizujące są bardzo proste w obsłudze, nie zajmują dużo miejsca i można je dyskretnie umieścić w każdym wnętrzu. Modele SAN dostępne w naszej ofercie lampynaowady.eu utrzymane są w uniwersalnym białym kolorze i mają postać wąskiego słupka.

Są to urządzenia, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z normą IEC 60335-2-65. Wykonane są starannie oraz z wysokiej jakości elementów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami dostępnych w naszym sklepie lampynaowady.eu modeli lamp UVC SAN. Znajdują się tam wszystkie dane techniczne urządzeń oraz zdjęcia poglądowe. W przypadku dodatkowych pytań nasi specjaliści są do pełnej dyspozycji.