regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Szamba i oczyszczalnie

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Preparaty do szamb i oczyszczalni

W wielu miejscach wciąż nie została podłączona kanalizacja miejska, a co za tym idzie przydomowe szambo bądź oczyszczalnia wydaje się jedynym sensownym rozwiązaniem. Trzeba jednak pamiętać, że chociaż jest to sposób sprawdzony, to także niepozbawiony wad. Szambo, jak też oczyszczalnia muszą być regularnie oczyszczane, inaczej staną się wylęgarnią chorób. Tutaj pomocny będzie nowoczesny preparat Sanitoluxbioaktywator najnowszej generacji.

Zadbaj o swoje szambo – wybierz innowacyjny preparat renomowanej marki VACO!

Sanitolux zawiera wyselekcjonowane szczepy bakterii oraz aktywne enzymy, które odpowiadają za proces oczyszczania szamba. Dodatkowo wspomaga on naturalne procesy oczyszczania ścieków, co jest niezwykle istotne zwłaszcza przy większych zbiornikach. Co ważne, proponowany środek został przebadany, a jego skuteczność potwierdzona. W jego przypadku nie ma mowy o kompromisach, to nowoczesny bioaktywator, który pomoże Ci zadbać o szambo bądź przydomową oczyszczalnie. Nie zwlekaj, ruszaj na zakupy, a w razie pytań – skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź nasze skuteczne bioaktywatory

W lampynaowady.eu zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest rozwiązywanie problemów związanych z oczyszczaniem ścieków w różnych sytuacjach. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy bioaktywatory z serii SanitoLUX renomowanego producenta Vaco, stworzone z myślą o kompleksowym oczyszczaniu szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. W sprzedaży posiadamy opakowania o gramaturze 200 g, lub 1 kg, a także w wygodnej formie tabletek.

Preparaty do szamba, sprzedawane w naszym sklepie internetowym lampynaowady.eu to produkty, których skuteczność została potwierdzona za pomocą wszechstronnych badań oraz wieloletniego doświadczenia w dziedzinie oczyszczania ścieków. Ich głównym celem jest aktywowanie naturalnych procesów rozkładu i degradacji substancji szkodliwych w ściekach, dzięki czemu możesz zminimalizować negatywny wpływ na środowisko oraz utrzymać sprawność instalacji.

W jaki sposób działają bioaktywatory?

Warto podkreślić, że preparaty do oczyszczalni sprzedawane w naszym sklepie internetowym lampynaowady.eu działają na zasadzie wykorzystania specjalnie wyselekcjonowanych mikroorganizmów oraz enzymów, które aktywnie degradują substancje organiczne i szkodliwe związki chemiczne. Regularne stosowanie preparatu pozwala więc na utrzymanie właściwej biologicznej równowagi w systemie oczyszczania ścieków, zapobiegając przy tym nagromadzeniu osadów i nieprzyjemnym zapachom.

Innowacyjność oferowanych przez nas produktów nie tylko polega na skuteczności, lecz również na naturalnym podejściu do oczyszczania ścieków. Przez wspomaganie naturalnych procesów oczyszczania, produkt aktywuje zdolność regeneracji ścieków. Specjalna kompozycja niepatogennych mikroorganizmów jest zaprojektowana w celu rozkładu substancji szkodliwych, takich jak amoniak, azotyny, siarkowodór czy związki fosforu. 

Ekologiczne preparaty do oczyszczalni

Warto nadmienić, że preparaty do szamba znajdujące się w naszej ofercie to produkty stworzone w trosce o nasze środowisko naturalne i z myślą o efektywnym zarządzaniu odpadami. Możesz stosować produkty w kuchni do usuwania resztek z syfonu zlewu. Bakterie obecne w bio aktywatorach skutecznie redukują odpadki spożywcze, eliminując niepożądane zapachy i utrzymując swobodny przepływ w systemie kanalizacyjnym. Jednak to nie wszystko. Wykorzystanie proponowanych przez nas preparatów do oczyszczalni to nie tylko korzyść dla użytkownika, ale także aktywny wkład w ochronę naszej planety poprzez troskę o jakość wód gruntowych i naturalne procesy biodegradacji.