regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Siatka na ptaki

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Siatka na ptaki

Śpiew ptaków relaksuje, koi serce i duszę podobnie jak szum drzew czy wodospadu. Wśród tych latających zwierząt są jednak też takie gatunki, które poza śpiewaniem przyjemnych dla ucha melodii, niszczą plony i ogrodowe aranżacje, zanieczyszczają teren i zakłócają spokój hodowlanych zwierząt. Jedną z najskuteczniejszych metod zabezpieczeń przed ptakami są siatki ochronne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów skutecznie chronią przed wścibskimi wróblami, szpakami, gołębiami czy drozdami.

Najlepsze zabezpieczenie przed ptakami? – postaw na sprawdzone i wytrzymałe siatki

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju trwałe siatki przydatne w szczególności dla sadowników i plantatorów. Odpowiednio zamontowane pozwolą ochronić krzewy, sadzonki, owocowe drzewka, kwiaty czy winorośle. Dzięki nim szybko pozbędziesz się też latających szkodników przesiadujących na Twoim parapecie, tarasie czy balkonie. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdziesz również akcesoria niezbędne do ich montażu – solidne kołki oraz wkręty. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i zakupów w naszym sklepie.

Jakie siatki na ptaki oferujemy?

W naszej ofercie mamy siatki na ptaki wykonane z wysokiej jakości materiałów sztucznych – polietylenu, polipropylenu. Dzięki temu taka siatka na ptaki jest lekka, trwała i łatwa w montażu. Nie absorbuje wody i ma zabezpieczenie przed działaniem promieni UV. Jest obojętna na działanie środków chemicznych oraz wysokich temperatur. Proponujemy siatki na gołębie oraz mniejsze ptaki. Dostępne są modele w wielu wymiarach – z oczkiem 19 mm, 15x15 m, 50 m, 15x10 mm, 50 mm, 15x15 m, a także 50 mm, 5x5 m. Tak różnorodne wymiary sprawiają, że każdy Klient dopasuje siatkę zgodnie ze swoimi wymaganiami. Siatka przeciw ptakom na balkon w naszym asortymencie dostępna jest też w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i piaskowej. Poza tym, aby usprawnić montaż tych elementów, sprzedajemy również akcesoria w formie kołków i wkrętów. Dzięki temu siatka na ptaki na balkon będzie trwale i solidnie założona.

Jakie zalety mają siatki przeciw ptakom na balkon?

Siatki przeciw ptakom na balkon to produkty, które pozwalają chronić ten obszar przed ptasimi szkodnikami i zapewnić bezpieczeństwo – zarówno dla ptaków, jak i domowników. Wysokiej jakości siatka na balkon na ptaki chroni tę powierzchnię przed zanieczyszczeniami. Ptaki bardzo często pozostawiają odchody na budynkach, tarasach i balkonach, co może prowadzić do zanieczyszczenia i brudu. Siatka na balkon przeciw ptakom skutecznie zatrzymuje je, uniemożliwiając dostęp do balkonu, co pomaga utrzymać czystość powierzchni. Dodatkowo ptaki mogą być szkodliwe dla roślin – zwłaszcza jeśli chodzi o ogrody, plantacje owoców czy warzyw. Siatka na gołębie oraz mniejsze ptaki chroni te rośliny przed uszkodzeniem, zjadaniem owoców czy liści, a także przed ich zniszczeniem.

Siatka przeciw gołębiom na balkon z naszej oferty zapewnia też bezpieczeństwo, uniemożliwiając ptakom wpadnięcie do wnętrza pomieszczenia lub wypadnięcie na zewnątrz, co z kolei mogłoby być zagrożeniem dla ludzi i zwierząt. Poza tym nowoczesne siatki na wróble oraz większe ptaki powstają z materiałów, które są praktycznie niewidoczne. Oznacza to, że nie zakłócają estetyki budynków czy ogrodów. Dzięki temu można cieszyć się ochroną przed ptakami, zachowując jednocześnie atrakcyjny wygląd otoczenia.

W naszym sklepie lampynaowady.eu znajduje się wysokiej jakości siatka na gołębie na balkon w wielu wymiarach oraz kolorach. Każdy Klient znajdzie więc odpowiedni produkt, który sprosta jego oczekiwaniom i wymaganiom. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej oferty naszych produktów.