regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Nietoksyczne preparaty wabiące

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Nietoksyczne preparaty wabiące gryzonie

Zdarza się, że miejsca takie jak restauracje, magazyny, składy, blaszaki, a nawet domy przyciągają gryzonie, które wywołują rozmaite szkody. Pozostawiają po sobie odchody, przegryzają kable, zjadają produkty spożywcze. Jeżeli na terenie danego lokalu znajdują się zwierzęta domowe, kontakt z dzikimi gryzoniami może być dla nich zabójczy. Z preparatami, które znajdziesz w naszym sklepie, będziesz mógł szybko sobie z nimi poradzić.

Preparaty wabiące gryzonie – szeroki wybór produktów

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów wabiących gryzonie, dostępnych w najróżniejszych formach. Proponujemy:

  • musy zamknięte w butelkach ze stożkowatym aplikatorem, który zapewnia precyzję podczas aplikacji,
  • preparaty w formie pasty umieszczonej w niedużych strzykawkach jednokrotnego użytku,
  • kostki w postaci stałej, które umieszczone zostały w pojemnych wiaderkach.

Do wyboru są zarówno środki wabiące gryzonie, które zawierają substancje alergenne, jak również te bez nich. W ich składach można znaleźć takie produkty jak miód, orzechy, cukier, olej palmowy czy rozmaite aromaty wabiące zwierzęta. Wśród środków cieszących się wyjątkową popularnością znajdują się te, które zostały wzbogacone o specjalny barwnik, łatwo dostrzegalny w świetle ultrafioletowym.

Jak stosować środki wabiące gryzonie?

Środek wabiący do zwalczania szkodników należy zaaplikować na podłogę, półkę, do pułapki lub w inne miejsce, w które chce się zwabić gryzonie. To właśnie tego rodzaju środki nierzadko odpowiedzialne są za to, że szczury i inne zwierzęta wchodzą do pułapek „żywołapek”. Szczury są niezwykle inteligentne i często bez odpowiedniego wabika nie dają się złapać w pułapki nawet przez całe dni czy tygodnie. Należy pamiętać o tym, że preparaty wabiące gryzonie nie powinny być spożywane przez ludzi, ani zwierzęta domowe, nawet jeżeli zawierają wyłącznie nietoksyczne substancje spożywcze.

Gdzie znajdują zastosowanie nietoksyczne środki wabiące gryzonie?

Nietoksyczne środki wabiące gryzonie znajdują zastosowanie w szczególności wszędzie tam, gdzie nie wolno stosować trutek na szczury. Wybierają je także właściciele miejsc, w których często przebywają dzieci lub zwierzęta. Środki wabiące wykorzystuje się po to, by złapać gryzonie lub kontrolować ich obecność w danym miejscu. 

Jeżeli nietoksyczny środek pozostaje w stanie nienaruszonym i wygląda dokładnie tak, jak w chwili jego aplikacji przez długi czas, można mieć pewność, że gryzonie w danym obiekcie nie są obecne. Przeprowadzenie audytu obecności szkodników w profesjonalnej firmie deratyzacyjnej jest zdecydowanie droższe, niż tubka lub wiaderko specjalistycznego preparatu, który kupisz w naszym sklepie!

Wśród podstawowych zalet nietoksycznych środków na gryzonie wymienia się przede wszystkim ich łatwą dostępność oraz prostotę stosowania. Nie są drogie, zatem praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem środków wabiących gryzonie, dostępnych w asortymencie naszego sklepu!