regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Odstraszacze ptaków – odstraszacze na gołębie, wróble i kruki

Podkategorie

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Niechciani lokatorzy na balkonie to nie tylko bałagan, ale też ryzyko przenoszenia niebezpiecznych chorób odzwierzęcych. Najczęstszymi ptakami, jakie osiedlają się blisko człowieka, są wszechobecne gołębie, które nie tylko przylatują w poszukiwaniu jedzenia, ale też zakładają na parapetach czy balkonach gniazda. Jeżeli chcesz pozbyć się tego problemu bez wyrządzania im krzywdy – zastosuj odstraszacze BIRD FREE lub pray ECO.

Jakie odstraszacze ptaków wybrać?

Zarówno odstraszacze gołębi, jak i wróbli dostępne są pod różnymi postaciami i w cenach o dużej rozpiętości. Aby jednak zakupiony produkt był skuteczny, powinien pochodzić z pewnego źródła i cieszyć się pozytywnymi opiniami wielu zadowolonych klientów. Odstraszacze na wróble i inne ptaki dostępne w naszej ofercie to sprawdzone, powszechnie stosowane i polecane produkty, które pozwolą skutecznie odstraszyć ptaki i tym samym pozbyć się problemów związanych z ich obecnością.

Odstraszacze gołębi i wróbli – kiedy warto w nie zainwestować?

Odstraszacze ptaków to doskonałe propozycje dla osób, które cenią sobie niezakłócone chwile spędzone na działce czy ogrodzie, ale także dbają o komfort i porządek na terenie swoich przedsiębiorstw oraz przestrzeni wokół nich. Inwestycja w tego typu produkty z pewnością zostanie doceniona nie tylko przez pracowników, ale też kontrahentów, a o uciążliwych wizytach niechcianych ptaków oraz ich skutkach będzie można zapomnieć na długo.

Skuteczne i bezpieczne odstraszacze ptaków

Jeżeli zależy Ci na szybkim zniechęceniu gołębi do odwiedzin Twojego balkonu czy tarasu – wypróbuj nasze spraye i tacki. Już kilkukrotne użycie tych produktów pozwala pozbyć się skrzydlatych gości bez szkody dla nich. W zależności od budżetu, jakim dysponujesz, możesz skorzystać z tańszych środków lub zainwestować w profesjonalny odstraszacz dźwiękowy, który sprawdzi się także na działce lub w ogrodzie. Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu.