regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Odstraszacze gryzoni

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Odstraszacze na gryzonie

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży odstraszaczy, które przyczyniają się do uporania z uciążliwymi organizmami żywymi. Odstraszacze mają za zadnie ochronić obiekty i środowiska przed uciążliwością wszelkiego rodzaju gryzoni, owadów, które mogą nie tylko wpływać na estetykę danego obszaru, ale też powodować rozmaite szkody. W swojej ofercie posiadamy jedynie produkty renomowanych producentów, urządzenia sprawdzone pod kątem skuteczności oraz jakości.

Odstraszacze gryzoni, które pomogą Ci się uporać z nieproszonymi gośćmi

Szczury, krety, myszy, kuny i inne niehodowlane zwierzęta potrafią narobić dużych szkód. Najczęściej pojawiają się w miejscach, gdzie mogą znaleźć coś do jedzenia np. lokalach gastronomicznych czy gospodarstwach rolnych. Jednak zdarza się, że powodują również zniszczenia w gospodarstwach domowych. Aby ustrzec się przed negatywnymi skutkami ich bytowania, warto zainwestować w skuteczne odstraszacze na gryzonie.

Humanitarna metoda niwelowania szkodników — ultradźwiękowe odstraszacze gryzoni

Istnieją różne metody odstraszania gryzoni: chemiczne, naturalne czy ekologiczne. Wybierając odpowiednią, należy pamiętać o tym, żeby była nie tylko skuteczna, ale również w pełni bezpieczna dla innych zwierząt i środowiska.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów, wprowadziliśmy  do oferty sklepu lampynaowady.eu ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni. Posiadamy modele na kuny, myszy i szczury oraz pozostałe gryzonie. Jest to urządzenie o udowodnionej skuteczności, które nie powoduje szkodnikom żadnej krzywdy. Urządzenie emituje dźwięk o częstotliwości niewyłapywanej przez ludzkie ucho, który skutecznie drażni układ nerwowy kun, myszy, tchórzy czy szczurów. Dzięki temu zwierzęta te unikają obszarów, gdzie dźwięk jest słyszalny.

Urządzenia do odstraszania gryzoni bazujące na ultradźwiękach pobierają małą ilość energii. Są kompaktowych rozmiarów (można je umieścić np. pod maską samochodu) i co ważne – stosuje się je przez kilka dni, a później prewencyjnie co jakiś czas.

Naturalny odstraszacz na gryzonie

Stosowane od wielu lat naturalne metody pozbycia się szkodników są często bardzo skuteczne, dlatego tak wielu producentów po nie sięga. Przykładem tego jest produkt marki Kunagone, który znajduje się ofercie naszego sklepu lampynaowady.eu.

Kunagone to urządzenie odstraszające gryzonie bazujące na zapachu. W skład produktu wchodzi wyselekcjonowane włosie psa, dodatkowo wzbogacone w aromaty drażniące szkodniki oraz woski roślinne przedłużające czas działania. Pies jest naturalnym wrogiem wielu gryzoni wyrządzających szkody. Są to m.in. kuny, krety czy szczury, dlatego zwierzęta te wyczuwając zapach czworonoga, unikają miejsc, gdzie jest on wyraźny. Zamiast kupować psa, wystarczy, że zaopatrzysz się w produkt emitujący jego zapach.

Woreczki zapachowe najlepiej umieszczać w miejscach suchych (np. pod maską samochodu, na strychu, w piwnicy). Dzięki temu uwalniany zapach będzie bardziej intensywny i dłużej utrzyma się w powietrzu.

Skuteczny odstraszacz gryzoni w postaci sprayu lub nawozu

W naszej ofercie posiadamy również bardziej klasyczne postacie środków odstraszających gryzoniespray oraz nawóz. Spray jest skuteczny w walce z różnymi szkodnikami, natomiast nawóz działa głównie na krety (jednocześnie skutecznie nawozi glebę). Obydwa produkty są ekologiczne i w pełni biodegradowalne, nie wywołują negatywnych skutków dla ludzi oraz zwierząt. Zawierają aromaty (głównie roślinne), które są nieprzyjemne i drażniące dla szkodników, dzięki czemu skutecznie zapobiegają ich bytowaniu.

Odstraszacze gryzoni, które mamy w ofercie sklepu lampynaowady.eu łączy kilka cech. Wszystkie są ekologiczne, bezpieczne i humanitarne dla zwierząt. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.