regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Kolce na ptaki

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto zdecydować na nasze kolce na ptaki?

Sklep MOEL od lat współpracuje z producentami i dostawcami najlepszych zabezpieczeń chroniących przed owadami i zwierzętami. Wśród nich znajdują się również kolce na ptaki, dzięki którym możliwe jest utrzymanie w czystości różnego rodzaju obiektów. Produkty te wykonane są z trwałych i odpornych na odkształcenia materiałów, które z powodzeniem przetrwają zarówno niekorzystne warunki atmosferyczne, jak i inne czynniki mechaniczne. 

Kolce na ptaki renomowanej marki AVIPOINT

Ptaki bytujące na terenach miejskich to coraz większy kłopot. Gniazdują one bardzo często na gzymsach, balkonach, dachach. Również właściciele domów jednorodzinnych borykają się z tym problemem, nieustannie usiłując pozbyć się gołębi, mew, czy wróbli. Rozwiązaniem mogą być proponowane w naszym asortymencie odstraszające kolce na ptaki, które skutecznie uniemożliwiają ich przebywanie w miejscach do tego nieprzystosowanych.

Wytrzymałe kolce na ptaki – skuteczne rozwiązanie, które warto wybrać

Oferujemy kolce na ptaki marki AVIPOINT dostępne w różnych rozmiarach. Możesz je zamontować zarówno w miejscach dziennego bądź nocnego przebywania ptactwa, jak i miejscach gniazdowania. Nadają się również do stosowania w kombinacji z systemem profesjonalnych siatek. Co ważne, zadbaliśmy o to, aby w jak najszerszym stopniu odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego proponujemy kolce nie tylko rozmaitej długości, ale także o różnej szerokości podstawy – np. w modelu AVIPOINT P14 wynosi ona zaledwie 20 milimetrów, dzięki czemu kolce sprawdzą się na wyjątkowo wąskich gzymsach.

Kolce na ptaki – zabezpieczenie, które nie wpływa na wygląd budynku

Dzięki wykończeniu w kolorze szarości kolce na ptaki są bardzo mało widoczne, co pozwala zachować walory estetyczne balkonów, budynków i innego rodzaju obiektów. Zastosować je można na dowolnym podłożu, dzięki czemu okoliczny teren, jak i elewacja czy tarasy utrzymane zostaną w czystości.

W naszej ofercie znaleźć można kolce na ptaki, takie jak gołębie, mewy i inne, które szczególnie lubią przebywać na terenach zabudowań, co miewa niehigieniczne konsekwencje. W zależności od gatunku zwierzęcia dostępne są kolce na ptaki o różnym rozstawie, dzięki czemu zabezpieczenie jest idealnie dopasowane do usposobienia danego intruza.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z przyjemnością odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i zaproponujemy produkty skuteczne w walce z niechcianymi gośćmi. Kolce na ptaki to jeden z wielu produktów dostępnych w sklepie MOEL, które są niezwykle przydatne w walce z różnego rodzaju szkodnikami. Chętnie doradzimy, w jaki sposób zamontować zabezpieczenie, by ptaki nie odwiedzały więcej danego terenu. Zapraszamy do kontaktu.