regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Prusaki

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-50 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Środki i pułapki na prusaki

Prusaki to niechciani lokatorzy mieszkań, domów, piekarni czy magazynów. Te uprzykrzające życie owady mają złotobrązowy kolor, charakterystyczne ciemne pasy na przedpleczu i mocne pancerze. Ze względu na to, że poruszają się w błyskawicznym tempie i doskonale radzą sobie nawet na gładkich powierzchniach, pozbycie się ich nie jest łatwe. Na szczęście w naszej ofercie dostępne są substancje, preparaty oraz środki, które skutecznie je odstraszą. Sprawdź nasze propozycje i pozbądź się prusaków raz na zawsze!

Dlaczego środki na prusaki są niezbędne?

Co prawda istnieje wiele domowych sposobów, dzięki którym można pozbyć się prusaków. Żaden z nich nie jest jednak na tyle skuteczny, by je rzeczywiście usunąć. Choć takich metod jest wiele, żadna nie będzie skuteczna w takim stopniu jak płytka na prusaki czy specjalne lepy. Na prusaki należy zawsze reagować możliwie jak najszybciej i wykorzystywać profesjonalne środki na prusaki. Tylko wybierając produkty najwyższej jakości, możliwe jest zażegnanie problemu niechcianych lokatorów.

Lepy na prusaki, płytki i inne środki – jakie wybrać?

W naszej ofercie znajdują się zarówno takie produkty jak płytka na prusaki, lepy i inne środki, dzięki którym możliwe jest wytępienie tych nieprzyjemnych owadów. Podejmując działanie, warto wybrać kilka różnych produktów, by prusaków pozbyć się możliwie najszybciej i skutecznie. Prusaki budzą nie tylko wstręt i niechęć do spożywania posiłków, gdy znajdują się np. w kuchni, ale są też nosicielami wielu poważnych chorób i rozmnażają się bardzo szybko.Prusaki nie tylko zanieczyszczają produkty spożywcze swoimi odchodami, pleśnią czy bakteriami, ale też roznoszą m.in. takie choroby jak biegunka, gruźlica, trąd czy cholera. To również nosiciele wielu pasożytów, dlatego środki na prusaki są szczególnie potrzebne w miejscach, gdzie mieszkają dzieci.Wybierz z naszej oferty produkt najwyższej jakości, taki jak płytka na prusaki, lep lub inne propozycje dostępne w sklepie i sp

Masz problem z prusakami, które zalęgły się w Twoim mieszkaniu? Wybierz jeden z naszych produktów!

Oferujemy między innymi ekologiczne pułapki na prusaki, środki owadobójcze w postaci płytek, proszków, płynów, świec dymnych, zamgławiaczy i żeli czy detektory owadów. Dzięki tym produktom pozbędziesz się prusaków na własną rękę! Zachęcamy do składania zamówień.