Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Dozowniki do mydła Bydgoszcz

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Dozowniki do mydła w naszej ofercie, to produkty, które są niezbędne w przestrzeni każdej toalety publicznej, łazienki w restauracji czy biurowcu. To wysokiej jakości elementy wyposażenia z intuicyjnym systemem montażu, okienkiem ułatwiającym kontrolę zawartości oraz z kilkoma systemami zasilania.

Co wyróżnia nasze dozowniki do mydła?

Dozowniki do mydła w naszym asortymencie pochodzą od doświadczonych producentów, którzy zadbali o prostotę obsługi i niezawodność działania tych elementów. To jednocześnie przedmioty wykonane z trwałych materiałów, dlatego będą spełniać swoje zadanie przez długi czas. Klientom oferujemy różnorodne formy i kształty dozowników. Dzięki temu bez problemu dobiorą je do wystroju łazienki czy stylu aranżacji wnętrza. Sprzedajemy dozowniki:

  • automatyczne – umożliwiające zachowanie wysokich standardów higieny, dlatego doskonale sprawdzają się w firmach wymagających większej dbałości o stan techniczny urządzeń czy bezpieczeństwo ich użytkowników,
  • łokciowe z okapnikiem – zapobiegające przypadkowemu rozlaniu się płynu. Zapewniają bezkontaktowe podanie płynu lub mydła,
  • ręczne – przeznaczone do miejsc o niższym natężeniu użytkowania.

Każdy dozownik na naszej stronie internetowej ma szczegółowy opis wraz z wymiarami produktu. Jest równocześnie opatrzony odpowiednimi normami i atestami, dlatego sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagane są podwyższone względy higieny czy bezpieczeństwa.

Gdzie warto zamontować dozownik do mydła?

Dozowniki do mydła powinny znajdować się wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie. To przedmioty pozwalające pozbyć się niepotrzebnych bakterii czy wirusów z dłoni. Właśnie dlatego takie elementy należy montować nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, ale też w sklepach, galeriach handlowych czy biurach. Poza tym doskonale sprawdzają się w każdej kuchni. To właśnie tam przygotowuje się posiłki, a proces ten wymaga szczególnej higieny. Dozownik będzie też dobrym wyborem w szkole czy sanitariatach. Korzystają z niego również pielęgniarki i lekarze na korytarzach szpitalnych, w gabinetach oraz innych miejscach zabiegowych.

W naszym sklepie internetowym lampynaowady.eu z dostawą do Bydgoszczy oferujemy wysokiej jakości dozowniki do mydła, które powstały z certyfikowanych materiałów. Dzięki temu mogą być stosowane nawet w miejscach wymagających zachowania sterylnych warunków i szczególnych zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi rodzajami dozowników w naszym asortymencie. W razie pytań służymy kompleksowym doradztwem i wsparciem.