regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Świetlówki UV do lamp owadobójczych

Podkategorie

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Świetlówki owadobójcze UV

Specjalne świetlówki UV-A oraz UV-C do lamp owadobójczych o mocy od 4W do 40W, których zadaniem jest skuteczne wabienie owadów. Ponad 90% sprzedawanych przez nas świetlówek jest wyprodukowanych przez firmę Sylvania (w Niemczech) i jest to produkt najwyższy w swojej klasie. Marka Sylvania stawia na innowacyjność w dziedzinie oświetlenia od ponad wieku. Świetlówki Sylvania zostały opracowane z myślą o ochronie środowiska naturalnego i zawierają zdecydowanie mniej ołowiu i rtęci niż większość innych świetlówek.

Jarzeniówki UV Sylvania

Marka Sylvania stawia na innowacyjność w dziedzinie oświetlenia od ponad wieku. Dzięki doświadczeniu i stosowaniu zaawansowanych technologii produkcyjnych Sylvania tworzy najnowocześniejsze produkty, które spełniają najwyższe standardy produkcyjne na całym świecie, zapewniając jednocześnie wyjątkową obsługę. Jak przygotować się na następne 100 lat? Sylvania stawia niezłomnie na utrzymanie wysokiej jakości produktu, projektowanie dla wszystkich potrzeb swoich klientów oraz zwiększenie wydajności. Sylvania tworzy swoje produkty w oparciu o rozwiązania energooszczędne. Każdy rodzaj oświetlenia dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów.

Sylvania to jedna z najbardziej szanowanych marek oświetleniowych na świecie. Posiada centra produkcyjne i badawcze na całym świecie. Havells Sylvania jest dumna ze swojego silnego dziedzictwa produkcyjnego w Europie. Przez ponad 100 lat, marki grupy: Concord, Lumiance i Sylvania produkują lampy i oprawy oświetleniowe, w Belgii, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. Te centra doskonałości są podstawą firmy, a dzięki innowacyjnej konstrukcji, rozwoju i produkcji są dostosowane do ciągle zmieniających się wymagań tego dynamicznego rynku: • Newhaven (UK): Concord i Lumiance • Saint-Etienne (Francja): Lumiance i Sylvania Oprawy • Erlangen (Niemcy): Sylvania Lampy • Tienen (Belgia): Sylvania Lampy Certyfikaty Wszystkie fabryki Havells Sylvania otrzymały certyfikat ISO 9001 od autoryzowanych jednostek certyfikujących. Nagrody Havells Sylvania otrzymała wiele nagród i wyróżnień z mediów, z których niektóre zostały przedstawione poniżej: 2014: Concord Officelyte Organic LED Response - włączając Lighting Design Awards Winner Producent Roku - Finaliści Lighting Design Awards 2013: Concord Glace - Lighting Design Awards Winner Concord Beacon Projektor - Finaliści Lighting Design Awards Sylvania Panelled - Finalista Nagrody przemysłu elektrycznego 2012: Lumiance Inverto - Nagrody Finalista przemysłu elektrycznego Concord LED Wydajność Cone - Finaliści Lighting Design Awards Sylvania Hi-Spot RefLED ES50 - cieszący Lighting Design Awards 2011: Concord Beacon Muse LED - Zwycięzca Lighting Industry Association Magazyn Zwycięzca LUX - Concord Beacon Muse LED Concord Beacon Muse - Lighting Design Awards Winner Sylvania Superia CMI - Nagrody Finalista branży oświetleniowej 2010: Concord Stadion LED - Oświetlenie Design Awards Winner Concord Stadion LED - Projekt Red Dot Zwycięzca.

Świetlówki UV do lamp owadobójczych

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko bogaty wybór lamp na owady, ale również różnego rodzaju akcesoria, wśród których przygotowaliśmy świetlówki UV-A oraz UV-C do lamp owadobójczych. Mają one moc od 4W do 40W, dzięki czemu bez problemu wabią owady do lampy. Oferowane przez nas świetlówki to produkty najwyższej jakości wyróżniające się niezawodną pracą, skutecznością i trwałością. Pochodzą one wyłącznie od renomowanych producentów – m.in. marki Sylvania. Przekonaj się sam, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

Szukasz solidnych świetlówek UV do lampy owadobójczej? Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziesz świetlówki UV-A i UV-C o różnej mocy oraz różnych wymiarach. Są to produkty o obniżonej zawartości rtęci i ołowiu, bezpieczne dla człowieka, za to niezwykle skuteczne w wabieniu komarów, much czy innych owadów. Doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju lampach owadobójczych. Zapewniamy wysoką jakość oraz przystępne ceny. Zapraszamy!