Suszarki do rąk Wrocław

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Suszarki do rąk to obowiązkowe elementy wyposażenia w każdym miejscu publicznym, zakładzie pracy, galerii handlowej. Na stałe „wpisały się”  w otoczenie toalet ogólnodostępnych, wpływając na wygodę ich użytkowników. Umożliwiają szybki czas wysuszenia dłoni, nieduży pobór prądu, a także są praktycznie bezobsługowe. Poza tym wiele modeli ma nowoczesny design, dzięki czemu stanowią element dekoracyjny w łazience.

Jakie suszarki do rąk sprzedajemy?

W naszej ofercie mamy przede wszystkim elektryczne suszarki do rąk, które wyróżniają się skutecznym, szybkim i niezawodnym działaniem. Nie przegrzewają się i nie wymagają długiego czasu na pozbycie się wilgoci z dłoni. Uruchamiane są na czujnik działający na podczerwień, który wykrywa powierzchnię rąk w odległości 20 cm pod urządzeniem. Niektóre modele mają również wbudowany przycisk, za pomocą którego włącza się silny strumień powietrza. Obrotowe mechanizmy 360 stopni umożliwiają także suszenie twarzy. Proponujemy również suszarki kieszeniowe z podwójnym silnikiem oraz 42 dwukierunkowymi otworami.

Jakie zalety mają suszarki do rąk?

Zakup suszarek do rąk pozwala zredukować wydatki do 99% w porównaniu z kosztami zużycia papierowych ręczników. Różnica ta zależy od cen ręczników czy elektryczności, ale wybierając suszarki, można mieć pewność, że zaoszczędzi się znaczną ilość gotówki. Poza tym nie trzeba zaprzątać sobie głowy tym, aby regularnie dbać o zaopatrzenie się w zapas ręczników, które w błyskawicznym tempie znikają. Dodatkowo zastosowanie papierowego ręcznika wiąże się z koniecznością zakupu pojemników, koszy na śmieci, a także z takimi czynnościami jak opróżnienie ich. Niezbędne jest również częstsze sprzątanie całej łazienki.

Warto również pamiętać, że produkcja jednorazowych ręczników to nie tylko zużycie papieru, ale również duże ilości oleju, wody i energii elektrycznej. Skutkiem takiego działania jest zwiększona emisja dwutlenku węgla. Co prawda wytworzenie suszarki do rąk także generuje odpady czy uwalnianie się gazów cieplarnianych, ale efektem tego jest powstanie maszyny, która będzie służyć przez długi czas.

W naszym sklepie internetowym lampynaowady.eu z dostawą do Wrocławia, proponujemy solidne suszarki do rąk, które zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki temu zachowają swoje właściwości na wiele lat.  Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi rodzajami suszarek do rąk w naszym asortymencie. W razie pytań służymy kompleksowym doradztwem i wsparciem na każdym etapie współpracy.

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292