Zamgławiacze elektryczne


Zamgławiacze elektryczne do dezynfekcji

Zamgławianie to jeden z najpopularniejszych sposobów zwalczania szkodników, bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów – stosowany nie tylko w ogrodnictwie, ale też pomieszczeniach. W naszej ofercie Klienci znajdą poręczne, elektryczne urządzenia pracujące w technologii ULV, dostępne z wężem o długości 51 lub 120 cm, a także zamgławiacz Exodus do dezynfekcji poprzez rozpylanie różnego rodzaju substancji chemicznych.

W jaki sposób działają zamgławiacze do dezynfekcji?

Zamgławiacze do dezynfekcji działają poprzez uwalnianie środka odkażającego wraz z silnym strumieniem powietrza. Generowana przez urządzenie mgła, rozprzestrzeniając się po danym wnętrzu, dociera we wszystkie, nawet najmniejsze szczeliny i zakamarki. Zamgławiacze elektryczne mogą być stosowane zarówno we wnętrzach budynków, jak i kontenerach czy pojazdach.Zamgławiacz podczas pracy wykorzystuje do dezynfekcji metodę zamgławiania, dzięki czemu umożliwia skuteczne pozbycie się różnego rodzaju bakterii, grzybów, wirusów ze sprzętów, podłóg, ścian, elementów wyposażenia wnętrz, ale również powietrza wypełniającego poszczególne pomieszczenia. Zamgławiacz generuje suchą mgłę, która jest skuteczna w trudnodostępnych miejscach, do których dotarcie za pomocą innych środków dezynfekujących jest utrudnione lub niemożliwe. Zamgławiacze pracują w sposób wydajny, bezpieczny, szybki i przede wszystkim skuteczny.

Gdzie w szczególności sprawdzą się zamgławiacze?

Zamgławiacze elektryczne to świetne rozwiązanie do dezynfekcji zarówno domu, jak i miejsca pracy. To popularne i skuteczne rozwiązanie stosowane do odkażania gabinetów, pokoi hotelowych, korytarzy, oddziałów czy sal i pojazdów. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania jak zamgławiacz, dezynfekcja jest szybka i skuteczna nawet w przypadku dużych przestrzeni.Dezynfekcja wykorzystująca zamgławiacze szczególnie polecana jest do takich miejsc jak biura, gabinety, restauracje, pokoje socjalne, laboratoria, sale chorych, oddziały zakaźne, korytarze, gabinety specjalistyczne, oddziały intensywnej terapii, gabinety weterynaryjne, sauny, strefy spa, szatnie, autobusy, karetki, tramwaje, auta osobowe i inne. Zamgławiacze do dezynfekcji są proste w obsłudze i mało awaryjne. Aby ich działanie było skuteczne, należy wybierać spośród sprawdzonych i pewnych ofert sprzętu najwyższej jakości. Takie modele dostępne są w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najlepszego urządzenia, które z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Praktyczne i skuteczne zamgławiacze

Dostępne w naszej ofercie zamgławiacze to idealne urządzenia zarówno do użytku indywidualnego, jak i przez profesjonalne firmy zajmujące się dezynfekcją czy dezynsekcją. To wysoce skuteczny sprzęt gwarantujący skuteczną eliminację różnych czynników szkodliwych dla ludzkiego zdrowia. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem któregoś z modeli lub mają dodatkowe pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292