Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Świetlówki UV do lamp owadobójczych Katowice

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Zobacz wszystkie ŚWIETLÓWKI w naszej ofercie.

Świetlówki UV z dostawą do Katowic

Lampy owadobójcze są skutecznym narzędziem zwalczania insektów także w miejscach, gdzie ich obecność może być uciążliwa. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji i promieniowaniu przyciągają owady i skutecznie unieszkodliwiają, dzięki czemu w danym obszarze nie trzeba stosować repelentów. Na naszej stronie internetowej można zakupić świetlówki UV do lamp owadobójczych do Katowic, dzięki czemu mieszkańcy tego miasta mogą poznać produkty najwyższej jakości.

Jaka jest zasada działania lamp owadobójczych?

Lampy owadobójcze to skuteczne i jednocześnie ekologiczne narzędzia do zwalczania zbyt dużych populacji insektów zwłaszcza latających, takich jak komary, muchy czy meszki. Zasada działania tych urządzeń jest bardzo prosta – emitują promieniowanie UV-A i UV-C, które jest atrakcyjne dla tych stworzeń. Podlatują one do źródła światła, gdzie zostają skutecznie unieszkodliwione niemal w 100%.

Mimo że lampy są bardzo wydajne, po dłuższym czasie zachodzi potrzeba wymiany źródła światła, czyli świetlówki UV. W Katowicach i innych regionach kraju dostarczamy nasze produkty, które można zamówić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Co wyróżnia naszą ofertę od konkurencji?

Świetlówki UV do lamp owadobójczych dla Katowic

Nie tylko mieszkańcy tego śląskiego miasta mają szansę poznać jakość oferowanych przez nas produktów. Oferujemy dostawę na terenie całego kraju za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej. Dlaczego warto skorzystać z naszego asortymentu? Bo oferujemy najwyższą jakość w bardzo rozsądnych cenach. Niemal 90% naszych lamp owadobójczych  i akcesoriów do nich to produkty marki Sylvania (wytwarzane w Niemczech).

Marka ta nie dość, że może poszczycić się bogatym doświadczeniem (została założona w 1901 r.) i innowacyjnym podejściem do tematu oświetlenia (w ofercie znajdują się nie tylko świetlówki UV, które dostarczamy do Katowic, ale również szeroka gama oświetlenia komercyjnego, przemysłowego i ozdobnego), to również dba o środowisko. W sprzedawanych przez nas produktach jest zdecydowanie mniej rtęci i ołowiu niż  w podobnych świetlówkach.

Jakie produkty u nas znajdziesz?

Oferujemy świetlówki UV do lamp owadobójczych z dostawą do Katowic i innych miast polski, w różnych kształtach i o różnej mocy. Są one z reguły przeznaczone do lamp  o mocy od 4 W do 40W. Mogą być podłużne, okrągłe, długie i krótkie. W ofercie mamy również świetlówki UV o rozmiarze odpowiadającym tradycyjnej lampie.

Świetlówki UV do lamp owadobójczych to tylko wybrane produkty, które możesz zamówić do Katowic. W ciągłej sprzedaży posiadamy również liczne akcesoria. Jest to m.in. kieszonkowy miernik promieniowania UV, dzięki któremu bardzo szybko i w prosty sposób sprawdzisz, czy używana przez Ciebie lampa jest rzeczywiście skuteczna.

Jesteśmy dystrybutorem, który na polskim rynku działa od wielu lat. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Klientom produkty najwyższej jakości, spełniające różnorakie potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.