regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Muchy

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Środki i pułapki na muchy

Muchy są niezwykle rozpowszechnionymi owadami, które bywają bardzo uciążliwe, a niekiedy przenoszą nawet groźne choroby. Każdy z nas doskonale wie, że pozbycie się tego nieproszonego gościa z pomieszczenia potrafi sprawiać niemało problemów, dlatego warto skorzystać ze specjalnych środków i pułapekna muchy. W naszym sklepie oferujemy produkty tego rodzaju, które pomogą Ci w skutecznej likwidacji dokuczliwych owadów.

Skuteczne środki na muchy – co kupić?

Wśród najpopularniejszych produktów przeznaczonych do walki z owadami znajdują się m.in. lepy na muchy, spraye, odstraszacze itp. preparaty. Aby jednak były skuteczne, muszą wyróżniać się najwyższą jakością, sprawdzonym składem oraz odpowiednim stężeniem właściwych substancji. W przeciwnym razie ich działanie nie będzie dostateczne.

W naszej ofercie znajdują się lepy na muchy oraz inne preparaty o potwierdzonej skuteczności, co potwierdzają opinie zadowolonych Klientów. Każda oferowana pułapka na muchy pochodzi od dystrybutorów znajdujących się w czołówce najlepszych produktów tego typu na rynku.

Pułapka na muchy – gdzie warto ją zastosować?

Uciążliwa obecność much może wpływać na komfort przebywania w różnego rodzaju pomieszczeniach. Skuteczne środki na muchy to dobre rozwiązanie nie tylko do mieszkań i domów, ale również firm i różnego rodzaju punktów usługowych, takich jak restauracje, kawiarnie, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne i fryzjerskie, sklepy z żywnością i inne podobne placówki.

Dobrej jakości lepy na muchy oraz innego typu pułapki doskonale sprawdzą się również w różnego rodzaju halach produkcyjnych, przedsiębiorstwach i biurach. Zniwelowanie owadów zapobiegnie rozpraszaniu pracowników oraz zapewni im większy komfort pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie też odpowiemy wyczerpująco na wszystkie pytania oraz doradzimy, jakie produkty warto kupić w danym przypadku i co zrobić, by pozbyć się różnego rodzaju owadów na długi czas.

Pułapki na muchy, lepy, spraye i wiele więcej

Chcąc pozbyć się owadów z mieszkania, biura, miejsca publicznego lub ogrodu, warto posłużyć się jednym z dostępnych w naszym sklepie środków na muchy. Proponujemy między innymi klasyczne lepy, pułapki z płynem wabiącym, odstraszające wkłady zapachowe oraz spraye do spryskiwania powierzchni bądź odzieży. Wiele produktów doskonale sprawdzi się także do zwalczania innych owadów. Znakomitym sposobem na pozbycie się much są też lampy owadobójcze, które również znajdziesz w naszej ofercie.