regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Krety

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Pułapka na kreta

Chociaż krety są sprzymierzeńcami ogrodników w walce z różnymi szkodnikami, to ich nadmiar w ogrodzie czy na działce potrafi solidnie zdenerwować nawet największego miłośnika natury. Ziemne kopczyki szpecą trawnik, sprawiając, że miejsce wypoczynku przestaje wyglądać estetycznie. Krety uszkadzają także korzenie roślin, co może niekorzystnie wpływać na ich wegetację. Jednym z najskuteczniejszych sposobów pozbycia się małych szkodników są dostępne w naszym sklepie pułapki.

Skuteczna pułapka na kreta

Wiele osób zastanawia się, czy kret jest zwierzęciem chronionym. Według przepisów — tak, ale tylko częściowo. Oznacza to, że możesz potraktować go jako szkodnika i zwalczać np. na terenie swojej działki czy ogrodu. Kiedy zawodzą tradycyjne środki, np. opryski, warto zainwestować w skuteczne pułapki, dzięki którym szybko złapiesz intruza. Sprawdź proste w użyciu, trwałe i solidne pułapki dwustronne, urządzenia w formie nożyc lub pułapki z tworzywa sztucznego.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pułapki na kreta lub szukasz innego rodzaju skutecznych środków do zwalczania pozostałych szkodników — zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i odpowiemy na każde z Twoich pytań.