regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Środki i preparaty na krety – przeciwko kretom

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Czy preparaty przeciw kretom są niezbędne?

Obecność kretów w przydomowych ogródkach i na działkach jest powszechna. Dlatego też powstało wiele różnych domowych sposobów na ich przepędzenie. W większości przypadków są one jednak nieskuteczne, dlatego konieczne jest zastosowanie takich metod, jak np. pułapka na kreta lub skuteczne środki na krety. Aby były one skuteczne, bardzo ważne jest, aby produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł i cieszyły się pozytywnymi opiniami wśród dotychczasowych użytkowników.

Takie właśnie są preparaty przeciw kretom dostępne w naszej ofercie. To starannie wyselekcjonowane produkty, które wyróżnia wysoka jakość, skuteczność, wydajność oraz bezpieczeństwo. Tylko odpowiednio dobrany skład i funkcjonalny mechanizm zapewnia skuteczną walkę z niechcianymi lokatorami.

Krety to nie jedyne szkodniki, które pojawiają się na terenie posesji i potrafią wyrządzić kosztowne szkody. Skuteczne środki na krety warto uzupełnić również najwyższej jakości sprayami na kuny, lisy oraz nornice, a także dokuczliwe owady i szkodniki żerujące wewnątrz domów.

Pułapka na kreta

Chociaż krety są sprzymierzeńcami ogrodników w walce z różnymi szkodnikami, to ich nadmiar w ogrodzie czy na działce potrafi solidnie zdenerwować nawet największego miłośnika natury. Ziemne kopczyki szpecą trawnik, sprawiając, że miejsce wypoczynku przestaje wyglądać estetycznie. Krety uszkadzają także korzenie roślin, co może niekorzystnie wpływać na ich wegetację. Jednym z najskuteczniejszych sposobów pozbycia się małych szkodników są dostępne w naszym sklepie pułapki na krety.