regulamin sklepu internetowego

 • Oferty specjalne

 • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

 • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
 • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Generatory ozonu

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Funkcjonalne generatory ozonu

Dostępne w naszej ofercie generatory ozonu to sprzęty, których działanie pozwoli Ci na doskonałe oczyszczenie powietrza lub wody z wszelkich bakterii czy drobnoustrojów. Te polecane alergikom urządzenia świetnie radzą sobie z każdym rodzajem grzybów. Usuwają zarazki, pomagają w pozbyciu się szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, a przy tym neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Przenośne generatory ozonu na miarę Twoich potrzeb

Urządzenia wytwarzające niewielką ilość ozonu idealnie nadają się do użytku domowego. Niewielka waga oraz wbudowane kółka pozwalają na swobodne przenoszenie generatora, dzięki czemu możesz odświeżyć powietrze w całym mieszkaniu. Oferujemy wysokiej jakości modele wyposażone w elektroniczny zegar, licznik godzin pracy, a także wydajne wentylatory. Znajdziesz u nas sprzęty z filtrem G2, który należy raz na jakiś czas wymienić, aby zapewnić optymalne oczyszczenie przestrzeni.

Zalety ozonowania pomieszczeń

Ozonowanie przeprowadza się przy pomocy ozonatora umieszczonego w środkowej części pomieszczenia. W chwili, w której urządzenie jest uruchomione oraz 2 godziny po zakończeniu tego procesu nie należy przebywać w pomieszczeniu – trzeba zabrać z niego także zwierzęta i rośliny. Po tym czasie następuje naturalny rozpad ozonu na tlen i można wrócić do codziennych obowiązków.

Wśród niewątpliwych zalet ozonowania wymienia się to, że jest to proces:

 • maksymalnie szybki i prosty w przeprowadzeniu – wystarczy ustawić urządzenie w odpowiedni sposób i można opuścić pomieszczenie,
 • skuteczny – doskonale rozprawia się z insektami, grzybami i zarazkami, ponieważ gaz dociera w każdy, nawet najmniejszy zakamarek,
 • całkowicie bezpieczny pod warunkiem zachowania odpowiednich środków ostrożności,
 • uniwersalny – można stosować go w większości miejsc i branży.

Generatory ozonu – rodzaje

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wytwornic ozonu, z którymi ozonowanie stanie się łatwe i przyjemne. Mogą gwarantować różne wydajności wentylatorów i generować adekwatną do potrzeb ilość ozonu – od malutkich wartości, przez 5 i 10g/h, aż po 20g/h. Oprócz generatorów ozonu oferujemy także mierniki, które pozwolą określić, czy można już powrócić do pomieszczenia, a także jonizatory powietrza, które jednocześnie wspomagająco generują niewielkie ilości ozonu celem odświeżenia otoczenia. Niezależnie zatem od tego, czego szukasz, w ofercie naszego sklepu znajdziesz odpowiedni ozonator!

Generatory ozonu do użytku prywatnego i firmowego!

Wytwornice ozonu doskonale nadają się nie tylko do szczególnych zastosowań domowych, ale również w ramach działalności profesjonalnej. Z odświeżania pomieszczeń ozonem korzysta się między innymi wtedy, gdy mamy do czynienia z:

 • skutkami pożaru, grzybami na ścianach,
 • jesienną grypą i przeziębieniami w przedszkolach i szkołach – zastosowanie ozonowania umożliwia ograniczenie ilości zachorowań,
 • nadmierną wilgocią, która została już usunięta (w innym przypadku problem może nawracać, a ozonowanie będzie trzeba przeprowadzać regularnie),
 • brzydkim zapachem z klimatyzacji i wentylacji,
 • insektami, alergenami, przykrym zapachem.

Oprócz tego ozonowanie powinno się przeprowadzać właściwie w każdym domu i mieszkaniu raz w roku po to, by zapobiec działalności niepożądanych mikroorganizmów. Jest ono standardem również w większości hoteli, podczas gruntownego sprzątania samochodów, w gabinetach lekarskich, kosmetycznych i dentystycznych. Jeżeli wprowadzamy się do nowego mieszkania, także warto przeprowadzić jego ozonowanie. Serdecznie zachęcamy do zakupów w sklepie lampynaowady.eu!