regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Odstraszacz mysz

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się gryzoni z Twojego domu, budynku gospodarczego lub posesji? Jest wiele środków, preparatów i nowoczesnych urządzeń, które przeznaczone są do neutralizacji szkodników – w naszym sklepie oferujemy te najlepsze. Znajdziesz u nas na przykład ultradźwiękowe odstraszacze na myszy renomowanej czeskiej firmy. ODH1 działa na zasadzie wytwarzania nieregularnych dźwięków o zmiennej częstotliwości, co dezorientuje gryzonie i skutecznie je odstrasza. Ta metoda pozwala na przegonienie nie tylko myszy i szczurów, ale również kun, łasic, tchórzy i innych tego typu zwierząt.

Ultradźwiękowe odstraszacze myszy – skuteczna ochrona przed gryzoniami

Jaki jest sprawdzony sposób, aby pozbyć się tego typu zwierząt z posesji? To pytanie na pewno pojawia się w Twojej głowie, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Gryzonie mogą skutecznie zakłócić spokój w domu i innym budynku, wyrządzając wiele szkód. Warto więc zainwestować w elektryczny odstraszacz na myszy, który neutralizuje wszelkiego rodzaju drobne, nieproszone zwierzęta. Ultradźwięki na myszy zakłócają działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, alarmowych, czujników dymu i ognia, a także innych urządzeń domowych. 

Ekologiczne, bezpieczne dla ludzi, szkodliwe dla gryzoni

Nasze odstraszacze na myszy to elektroniczne urządzenia, których działanie oparte jest na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych. Nie eksploatują substancji chemicznych, co sprawia, że są to produkty w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Odstraszacz na myszy pozwoli Ci skutecznie pozbyć się gryzoni z dowolnego miejsca, w którym masz z nimi problemy. Pamiętaj jednak, że są przeznaczone do użytku wewnętrznego. Upewnij się, że deszcz, woda czy śnieg im nie zagrażają. Elektryczne odstraszacze na myszy firmy ODH1 działają na odległość 100 – 200m2, co sprawia, że gdy nieproszone zwierzęta zbliżą się do nich, zostaną w skuteczny i humanitarny sposób wypędzone. 

Prezentowane przez nas urządzenia przeciw gryzoniom są ekologiczne i nie zabijają, lecz odstraszają. Charakteryzują się zmiennym działaniem sygnału ultradźwiękowego. Elektryczne odstraszacze na myszy wytwarzają fale, które rozchodzą się w różnych kierunkach pomieszczenia. Dzięki temu czynią dane środowisko nieznośnym dla wszelkiej maści gryzoni. Wskazana powierzchnia działania dotyczy otwartej przestrzeni. Ultradźwięki nie przechodzą przez ściany, więc warto zaopatrzyć się w kilka urządzeń, jeśli problem ze szkodnikami ma miejsce w kilku pomieszczeniach. 

Odstraszacz myszy to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby w walce z uporczywymi, drobnymi zwierzętami. Jego działanie sygnalizowane jest specjalną diodą. Pobór ilości prądu jest znikomy, co sprawia, że możesz podłączyć wybrany elektryczny odstraszacz myszy ODH1 i na chwilę o nim zapomnieć, nie martwiąc się o wysokość rachunku za wykorzystanie energii elektrycznej. Możesz całodobowo chronić swój dom przez kilka dni, a następnie używać go jedynie przez parę godzin, raz na jakiś czas. 

Proste w obsłudze ultradźwiękowe odstraszacze myszy 

Oznakami, że w Twoich pomieszczeniach znajdują się gryzonie, są m.in. napoczęte opakowania z jedzeniem, odchody pozostawione w różnych miejscach i nieprzyjemny zapach. Ich obecność może znacznie utrudnić życie wszystkich domowników, pracowników firmy i innych osób znajdujących się w pomieszczeniach razem z drobnymi zwierzętami. Do niemiłych doświadczeń należy także ryzyko utraty ulubionych ubrań i zakupionych artykułów spożywczych – pogryzione będą się nadawały do wyrzucenia. Co odstrasza myszy? Zastawione pułapki, czy może inne, domowe sposoby? Najskuteczniejszą ochronę zapewni jednak wybrany przez Ciebie nasz elektroniczny odstraszacz. Jego obsługa jest bardzo prosta – wystarczy włączyć urządzenie i ustawić je w odpowiednim miejscu. 

Wysokiej klasy ultradźwiękowe odstraszacze na myszy 

Nie musisz już stosować tradycyjnych trutek na myszy czy szczury – zamów jeden z naszych odstraszaczy i pozbądź się uciążliwych gryzoni raz na zawsze. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień.