Owady biegające

Pokazano 1-24 z 93 pozycji

Środek na mrówki i inne owady biegające

W naszym otoczeniu żyje wiele pożytecznych owadów biegających, które – gdy nadmiernie się rozmnożą – zaczynają stanowić niewygodny problem. Mrówki, rybiki, pająki czy inne insekty wzbudzają obrzydzenie i niechęć. Na szczęście istnieje wiele prostych sposobów na skuteczne pozbycie się ich z domu, ogrodu czy biura. W sklepie MOEL znajdziesz wygodne w użyciu, długotrwałe w działaniu oraz tanie preparaty na mrówki, karaluchy, środki na pchły, pluskwy, pająki lub inne owady.

Profesjonalny środek na karaluchy i wiele więcej

Karaczany to wyjątkowo uciążliwe, niebezpieczne, a jednocześnie oporne na zwalczanie owady biegające. Jedynie nowoczesne środki o szerokim spektrum działania są w stanie zatrzymać ich inwazję w Twoim domu. Sklep MOEL oferuje Klientom bogaty wybór preparatów do eliminacji karaluchów w formie pułapek feromonowych, proszków, a także sprayów. Bogata oferta produktowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy poszukują szybko i kompleksowo działających środków na szkodniki.

Preparaty na owady 

Chociaż owady pełnią ważne funkcje w ekosystemie, ich obecność w domu czy firmie może być dużym problemem. Insekty potrafią się szybko rozmnażać, dlatego jeśli chcesz się ich pozbyć, ważne jest, aby w odpowiednim czasie zastosować skuteczny środek na owady. W naszej ofercie znajdziesz wygodne w użyciu preparaty na robaki w domu – sprawdź, jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy!

Owady biegające w domu – jak się ich pozbyć?

Owady biegające, takie jak karaluchy, prusaki, mrówki czy rybiki, powodują nieprzyjemne wrażenia wizualne i kojarzą się z brudem. Pełzające robaki w domu mogą również przenosić chorobotwórcze zarazki. Aby uniknąć obecności insektów w Twoim otoczeniu, wybierz odpowiedni preparat na owady w domu. Możesz zdecydować się między innymi na:

  • - spray na owady w domu,
  • - pułapki na owady biegające
  • - lep na owady biegające,
  • - środki w proszku lub granulkach,
  • - preparat na insekty w formie żelu.

Od Ciebie zależy, jaki preparat na robaki w domu wybierzesz – wszystkie produkty, które kupisz w naszym sklepie, z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. 

Jaki powinien być dobry środek na insekty?

Środek owadobójczy do domu powinien być łatwy w użyciu bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Z kolei w przypadku dużych powierzchni przemysłowych sprawdzą się skoncentrowane środki o dużych pojemnościach, przeznaczone na przykład do stosowania w specjalnych zamgławiaczach lub rozpylaczach. Ważne jest, aby środek był nie tylko skuteczny, ale również wydajny, co pozwoli nie tylko ograniczyć koszty, ale również zminimalizować ryzyko związane z kontaktem z substancjami biobójczymi. 

Preparat na owady musi być również bezpieczny dla ludzi. Szczególnie jeśli stosujesz go w miejscach, w których może wystąpić kontakt z żywnością (na przykład w domowej kuchni lub zakładach spożywczych), koniecznie wybierz środek, który nie jest toksyczny. Przed użyciem sprawdź instrukcję użytkowania i zachowaj wszystkie konieczne środki ostrożności. 

Środki na owady dostępne w sklepie lampynaowady.eu

Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno środki na robaki w domu, jak i preparaty na insekty przeznaczone do użytku profesjonalnego, na przykład w zakładach przemysłowych. Możesz wybrać środek na owady biegające w najbardziej praktycznej dla Ciebie formie i odpowiedniej pojemności. 

Jeżeli masz wątpliwości, jaki preparat do zwalczania owadów wybrać, nasi specjaliści pomogą Ci dokonać zakupu produktu najbardziej odpowiedniego do Twoich potrzeb. Chętnie odpowiedzą również na Twoje pytania dotyczące tego, jak stosować środek na robaki w domu i w firmie, aby było to bezpieczne. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i do zakupów w sklepie internetowym lampynaowady.eu!

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292