Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Dozowniki do dezynfekcji Rzeszów

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Niezależnie od tego, czy prowadzisz hotel, restaurację czy jakikolwiek inny biznes, musisz zaopatrzyć się w dozowniki do dezynfekcji. Rzeszów to jedno z miast, do których bez problemów zamówisz je z naszej strony internetowej! Umieścisz w nich mydło lub dowolne środki dezynfekcyjne i zachowasz w ten sposób wysokie standardy higieniczne wśród pracowników oraz klientów i gości.

Dozowniki do dezynfekcji – rodzaje

W naszej ofercie lampynaowady.eu znajdziesz najróżniejsze dozowniki do dezynfekcji, a wśród nich modele ręczne i automatyczne. Te pierwsze to szczególnie popularny wybór w sytuacji, gdy mają służyć dystrybucji mydła. Są nieco tańsze i praktycznie bezobsługowe, ponieważ nie trzeba wymieniać w nich baterii. Spośród modeli ręcznych oferujemy też wersje łokciowe – tutaj również potrzebny jest nacisk, jednak odbywa się on nieco inaczej.

Zdecydowanie najczęściej wybieraną opcją są jednak dozowniki automatyczne, które wyposażone w czujnik ruchu odmierzają odpowiednią ilość mydła lub środka dezynfekcyjnego. Z reguły są one bardzo oszczędne. Większość z dostępnych produktów została wyposażona w praktyczne okienka, dzięki którym można obserwować poziom ich zapełnienia. Przeważnie mają one pojemność około 1 litra, jednak oczywiście można znaleźć wersje mniejsze lub większe.

Zalety dozowników do dezynfekcji od lampynaowady.eu

Dostępne w naszej ofercie dozowniki to bardzo wytrzymałe pojemniki na mydło i środki dezynfekcyjne. Wykonane zostały z nienasiąkliwych i gładkich materiałów, które bez najmniejszych trudności można przetrzeć i odkazić. Nie posiadają one żadnych kłopotliwych w czyszczeniu zakamarków. Mogą być zamykane na kluczyk lub ze swobodnym dostępem z zewnątrz, a część z nich dodatkowo posiada atest wydany przez PZH.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem dostępnych w lampynaowady.eu dozowników do dezynfekcji! Każdy z nich został starannie wyselekcjonowany spośród wielu innych i z pewnością świetnie sprawdzi się w miejscach nawet o bardzo dużym natężeniu ruchu!