Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

NASZ CEL: LEPSZY ŚWIAT

Kiedy tworzymy nowy projekt, stawiamy sobie pierwsze pytanie – czy możemy osiągnąć nasz cel, oszczędzając tyle energii ile to możliwe, unikając przy tym marnowania materiałów i maksymalnie wykorzystując czas na jego przygotowanie? Kolejne pytanie które sobie stawiamy brzmi: czy możliwe jest osiągnięcie korzyści zdrowotnych dla naszego klienta, korzystającego z naszego produktu ? Czy możemy pomóc mu ulżyć w jego zmęczeniu? Chociaż te rozważania dla innych firm są tylko czynnikiem ekonomicznym, w MOEL tworzą one podstawę naszej filozofii . My tylko wtedy przechodzimy do realizacji zamierzonego celu, kiedy odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak” .

EKOLOGIA

Nasze produkty są tworzone z myślą o poszanowaniu środowiska. Zarówno w czasie produkcji, jak i podczas ich stosowania, nie emitują one promieniowania lub szkodliwych fal elektromagnetycznych oraz nie wytwarzają środków chemicznych ani trucizny . Dbamy, aby ograniczyć liczbę komponentów w naszych produktach, a wybór materiałów ma na celu uniknięcie marnotrawstwa oraz zwiększenie możliwości ich recyklingu. Powyższe dotyczy zarówno opakowania (tektura z odzysku) jak i obudowy produktów (tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu) .

BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ

Najważniejszym priorytetem MOEL jest szukanie i stosowanie technologii, które są w stanie zaoferować najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości . Nasze urządzenia są poddawane specjalistycznym testom w naszej fabryce, a następnie są badane przez oficjalne laboratoria i instytuty certyfikujące (IMQ we Włoszech, CSA w Kanadzie, itp.) Nasz certyfikat ISO 9001 jest dowodem wysokich standardów jakości, które osiągnęła firma MOEL.