regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Podajniki do ręczników papierowych, pojemniki i dyspensery

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Podajniki na ręczniki papierowe

W każdej toalecie nie może zabraknąć ręczników do wycierania rąk. Pozwala to na zadbanie o higienę dłoni i ograniczenie rozprzestrzeniania się bakterii. W przypadku toalet publicznych praktyczną opcją są ręczniki papierowe. Pozwalają bowiem zachować większą higienę w przypadku wielu użytkowników. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo podajniki specjalnie dostosowane do użytku ręczników papierowych w sposób niezwykle komfortowy i praktyczny.

Dlaczego podajnik na ręcznik papierowy to dobre rozwiązanie?

Podajnik do ręczników papierowych pozwala przede wszystkim na proste zorganizowanie korzystania z jednorazowych ręczników. Dzięki specjalnej obudowie są one chronione przed wilgocią, której nie brakuje w toaletach, a także przed zachlapaniem, czy zabrudzeniem, a także kradzieżą większej ilości. Dodatkowo nowoczesne podajniki umożliwiają wyciąganie pojedynczych ręczników, co przyczynia się do ograniczenia marnotrawstwa, a także przypadkowego wysypania całego opakowania.

Co więcej, w przeciwieństwie do automatycznych suszarek do rąk uważa się, że podajniki na ręczniki papierowe są bardziej higieniczne i nie powodują rozprzestrzeniania się bakterii.

Oferta podajników na ręczniki papierowe

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić wiele różnorodnych modeli podajników do ręczników papierowych. Proponujemy praktyczną kolorystykę, czyli modele utrzymane w czerni bądź bieli. Pozwala to na łatwe dopasowanie podajnika do stylu wnętrza. Niezależnie, czy będzie to toaleta w biurowcu, galerii handlowej, urzędzie, czy przychodni lekarskiej podajnik na ręcznik papierowy sprawdzi się doskonale. Czerń to opcja bardziej elegancka, z kolei biel pasuje do każdej kolorystyki pomieszczenia.

Dysponujemy modelami o różnej pojemności, które można dopasować do natężenia ruchu w toaletach, aby nie było konieczności ciągłego uzupełniania pojemników. Wszystkie dostępne w naszej ofercie pojemniki na ręczniki papierowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na warunki, jakie panują w toaletach. Są to podajniki manualne wyprodukowane z trwałych komponentów, które gwarantują sprawność przedmiotu mimo codziennego intensywnego użytkowania.

Montaż i użytkowanie podajników na ręczniki papierowe

Podajniki do ręczników papierowych można w bardzo prosty sposób przymocować do ściany oraz płytek. Są lekkie i posiadają specjalne otwory do montażu. Wystarczy tylko wybrać dogodne miejsce w pobliżu umywalki. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że korzystanie z podajników jest bardzo proste i intuicyjne. Podobnie jak sposób, w jaki uzupełnia się je o nowe ręczniki papierowe. Dlatego też jest to tak powszechnie wybierany sposób na zapewnienie użytkownikom toalet ręczników do wytarcia rąk.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych modeli podajników do ręczników papierowych oraz składania zamówień poprzez sklep internetowy. W przypadku dodatkowych pytań nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź przez formularz.