Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Promienniki ciepła Toruń

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Promienniki ciepła Toruń

W naszym sklepie oferujemy również wysokiej jakości promienniki ciepła, które produkowane są we Włoszech. Precyzja ich wykonania oraz zastosowanie solidnych komponentów sprawia, że mogą zastępować wiele form ogrzewania lub pracować jako uzupełnienie już zainstalowanych systemów grzewczych. Co wyróżnia promienniki cieplne z naszej oferty i jakie mają zalety? Wyjaśniamy.

Czym są promienniki ciepła?

Promienniki ciepła to urządzenia grzewcze, które emitują ciepło za pomocą promieniowania podczerwonego. W odróżnieniu od tradycyjnych grzejników, które ogrzewają głównie powietrze w pomieszczeniu, promienniki działają na zasadzie bezpośredniego ogrzewania ludzi i przedmiotów znajdujących się w zasięgu.

Urządzenia te działają na zasadzie emitowania promieniowania podczerwonego, które przekształca się w ciepło, kiedy trafia na obiekty i powierzchnie w ich otoczeniu. Wewnątrz promiennika znajduje się źródło ciepła (grzałka lub rura kwarcowa). Ta część jest odpowiedzialna za wytwarzanie promieniowania podczerwonego. Kiedy element ten jest włączony, zaczyna emitować promieniowanie podczerwone (niewidoczne dla oka ludzkiego, ale odczuwalne). Jeśli promieniowanie trafia na powierzchnię obiektów, zostaje przez konkretne elementy wchłonięte i przekształcone w ciepło, co powoduje wzrost temperatury obiektu.

Ciepło przekazywane obiektom w zasięgu promiennika rozchodzi się dalej, co powoduje, że całe pomieszczenie staje się cieplejsze. Ten proces ogrzewania jest bardziej efektywny niż tradycyjne ogrzewanie powietrzem, ponieważ eliminuje straty energii związane z ogrzewaniem pustej przestrzeni.

Jakie zalety mają promienniki ciepła?

Dzięki bezpośredniemu oddziaływaniu na ludzi i przedmioty, promienniki ciepła są bardziej efektywne niż tradycyjne grzejniki. Zapewniają również przyjemne ciepło bez konieczności generowania przepływu powietrza, co zmniejsza uczucie przeciągu i drażniącego efektu suchej atmosfery. Poza tym promienniki często są wyposażone w funkcje bezpieczeństwa – czujniki przegrzania czy automatyczne wyłączanie w przypadku przewrócenia, co zmniejsza ryzyko pożaru. Urządzenia te znajdują również wszechstronne zastosowanie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Jakie promienniki ciepła oferujemy?

W naszym sklepie proponujemy różne promienniki ciepła, które sterowane są manualnie lub zdalnie za pomocą pilota. Oferujemy urządzenia kwarcowe, które jako źródło promieniowania podczerwonego wykorzystują rury kwarcowe. Szybko nagrzewają się i mogą być stosowane w wielu różnych miejscach. Sprzedajemy też promienniki ceramiczne, które wykorzystują elementy grzewcze do emitowania promieniowania podczerwonego właśnie materiał ceramiczny. Takie promienniki są wytrzymałe i skuteczne. Mamy także promienniki halogenowe, które za pomocą grzałek do generowania promieniowania podczerwonego mogą szybko nagrzewać się.

W naszym sklepie lampynaowady.eu z promiennikami ciepła z dostawą do Torunia oferujemy kompleksową pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Zachęcamy do kontaktu!