regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Kuny

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Odstraszacze na kuny

Kuna to drapieżny ssak z rodziny łasicowatych, który niestety często jest bardzo uciążliwy dla człowieka. Zwierzęta te potrafią niszczyć izolacje dachów i przegryzać kable. Hałasują, pozostawiają po sobie resztki pokarmu i nieczystość, polują na zwierzęta gospodarskie. Są bardzo inteligentne, dlatego trudno ich się pozbyć. Jednak istnieją skuteczne sposoby, aby je przepłoszyć. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju odstraszacze, pułapki oraz preparaty – sprawdź pełną ofertę, wybierz jeden z produktów i pozbądź się kuny raz na zawsze.

Skuteczny sposób na kunę? – wypróbuj jeden z naszych odstraszaczy

W naszych propozycjach znajdziesz między innymi preparaty płoszące kuny, lisy, nornice i ptaki drapieżne, ultradźwiękowe urządzenia, specjalne i naturalne odstraszacze –m.in. marki Kunagone, a także tradycyjne, metalowe pułapki wykonane z wytrzymałej zgrzewanej siatki. Jeśli chcesz szybko pozbyć się kuny grasującej na strychu lub poddaszu – wybierz jeden z oferowanych przez nas produktów.

Dlaczego kuny są uciążliwe?

Kuny są drapieżnikami należącymi do rodziny łasicowatych. Coraz częściej spotykane są w garażach, zabudowaniach, na poddaszach domów jednorodzinnych, ale i w samochodach. Przez to coraz częściej zastanawiamy się, co odstrasza kuny. Te niepozornie wyglądające zwierzęta futerkowe potrafią być bardzo uciążliwe. Jeśli chcesz pozbyć się kuny ze strychu, pomieszczenia gospodarczego, ogrodu, a nawet takich miejsc jak cmentarz, park czy obiekt sportowy, sięgnij po jeden z odstraszaczy dostępnych w naszym sklepie online. 

Co je odstrasza w domu? Jednym ze sposobów na pozbycie się tego niechcianego czworonożnego gościa jest zakup odstraszacza kun w sprayu. Co więcej, jest to preparat całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska. W naszym sklepie znajdziesz wiele więcej produktów o różnych parametrach i sposobach użycia. 

Wszystkie nasze produkty, to ekologiczne preparaty i akcesoria, które nie wyrządzają zwierzętom żadnej krzywdy. Zasada ich działania jest prosta – wykorzystuje się czynnik odstraszający kuny, który zniechęci je do odwiedzania miejsc, gdzie nie są mile widziane.

Jakie szkody mogą wyrządzić kuny?

Odstraszanie kun, szczególnie w okresie zimowym powinno być jednym z najważniejszych działań we właściwym zabezpieczeniu gospodarstwa domowego i posesji. Choć zwierzęta te wyglądają niewinnie, potrafią wyrządzić naprawdę wiele szkód i narazić na bardzo kosztowne naprawy. Na szczęście odstraszanie kun można przeprowadzić na kilka różnych sposobów i to w sposób humanitarny.

Kuny często znajdują sobie schronienie na strychach, poddaszach i w różnego rodzaju szczelinach. Te sprytne zwierzęta potrafią wślizgnąć się do wnętrza budynku szczelinami w izolacji, przerwami w pokryciu dachowym i na wiele innych sposobów. Skutkiem obecności w domu tych gryzoni są często wygryzienia w ociepleniu i różnego rodzaju tworzywach, butelkach, zapasach, a także szkody w postaci poprzegryzanych kabli.

Nie mniej szkód kuny mogą wyrządzić na terenie przy domu, w ogrodzie czy w altanach. Kuny szukają ciepłego schronienia. Idealne warunki to dla nich auta i miejsce pod maską. Obecność kun w takim miejscu może skutkować stratami rzędu nawet kilkuset złotych. Skuteczne odstraszanie kun może temu zapobiec.

Kuny, myszy i szczury mogą stanowić poważne zagrożenie dla kierowców. Najczęściej grasują w pobliżu zaparkowanych aut. Poszukując schronienia, potrafią wtargnąć do komory silnika samochodu, tym samym siać duże spustoszenie spowodowane swoją obecnością. Potrafią przegryźć przewody w układzie chłodniczym, co może skończyć się przegrzaniem silnika, a także uszkodzić układ hamulcowy. Brak możliwości zatrzymania auta to zagrożenie dla życia wszystkich uczestników ruchu drogowego. 

Na czym polega odstraszanie kun?

Ten nieproszony drapieżnik często oznacza duże problemy, zniszczenia i stres. Jak pozbyć się kuny z domu? To zwierzę ma neofobię, czyli lęk przed nowościami i unika zapachów środków chemicznych, dlatego idealnie sprawdza się odstraszacz w sprayu

Oczywiście odstraszanie kun i innych gryzoni można przeprowadzić na wiele sposobów, w tym bardzo inwazyjnych i drastycznych. Jednak w naszym sklepie internetowym oferujemy propozycje, które są zgodne z poszanowaniem środowiska, zdrowia i życia zwierząt. Dostępne produkty sprawiają, że okoliczny teren jest dla gryzoni nieatrakcyjny. Kuny wyczuwają niesprzyjające warunki, dzięki czemu nie zbliżają się do danej przestrzeni oraz nie próbują dostać się do budynku.

Jeśli pragniesz, by ten drapieżnik nie wtargnął do Twojego domu, na strych czy do samochodu i nie chcesz tym samym zaszkodzić swojemu kotu, psu czy innemu zwierzęciu, to wybierz ultradźwiękowy odstraszacz kun. Nie emituje on związków chemicznych, nie jest trutką ani pułapką – jego działanie ogranicza się jedynie do wydawania dźwięków, które są dla tego drapieżnika niezwykle drażniące. Dzięki temu poczuje się zniechęcone i zrezygnuje ze wtargnięcia i kolejnych odwiedzin.  

Odstraszacz kun przyda Ci się także w centrum miasta

Kuny są bardzo sprytnymi zwierzętami. Prowadzą nocny tryb życia i unikają kontaktu z człowiekiem, dlatego tak rzadko można spotkać się z nimi oko w oko. Co prawda te drapieżniki upodobały sobie ogrody i poddasza domów jednorodzinnych, ale czy mieszkanie w bloku całkowicie Cię przed nimi chroni? Niekoniecznie! Zamieszkują także te niższe, wielokondygnacyjne budynki oraz kamienice, siejąc w nich spustoszenie w elementach docieplających. 

Może więc zdarzyć się sytuacja, w której odstraszanie kun będzie konieczne nawet w centrum tłocznego miasta. Mieszkańcom najwyższych pięter skutecznie uprzykrzają życie głośnym hałasowanie w nocy oraz nieprzyjemnym zapachem. 

Odstraszanie kun – dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Sposobów na pozbycie się nieproszonych, czworonożnych gości jest naprawdę wiele. Idealnym rozwiązaniem jest jednak odstraszanie kun bez wyrządzania im krzywdy. Posiadasz zwierzęta domowe i rozmyślasz nad tym, jak pozbyć się kuny z ogrodu? Co prawda pies to jeden z niewielu naturalnych wrogów tych drapieżników, a zapach jego sierści skutecznie je odstrasza. Nie zawsze jednak posiadanie pupila jest wystarczające, dlatego z pomocą przychodzi włosie psów różnych ras, pochodzące z salonów groomerskich, tzw. Kunagone

W naszej ofercie znajduje się nie jeden, a kilka różnych produktów, dzięki którym odstraszanie kun i innych gryzoni jest bardzo skuteczne. To nie tylko wspomniany, znany i ceniony preparat Kunagone będący mieszaniną sierści różnych gatunków psów, co instynktownie odstrasza kuny, ale też spraye ekologiczne i odstraszacze ultradźwiękowe.

Wszystkie oferowane preparaty są bezpieczne dla otoczenia, nie zawierają substancji toksycznych, które zniszczyć mogłyby uprawy czy roślinność w ogrodzie oraz nie zagrażają życiu ani zdrowiu kun.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniego produktu. Odstraszanie kun to jednak nie wszystko. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Będą doskonałym zabezpieczeniem posesji przed różnego rodzaju szkodnikami.