Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Proszek na mrówki

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Skuteczny preparat na mrówki

Szukasz środka na mrówki, który skutecznie uwolni Cię od niechcianych lokatorów? Te owady potrafią robić swoje ścieżki po pożywienie na znacznych wysokościach, dlatego nawet mieszkając w bloku, możesz spotkać insekty na balkonie czy tarasie, skąd w prosty sposób dostaną się do kuchni, robiąc szkody w Twoich zapasach żywności. Proszek na mrówki to nie tylko niezwykle skuteczny preparat, ale również bezpieczny dla zwierząt i ludzi.

Specjalistyczna formuła w walce z insektami

Doskonale dobrany skład proszku gwarantuje łatwe użycie przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Idealny do oprysków – granulki łatwo rozpuszczają się w wodzie, dlatego sprawdzą się w zabezpieczaniu terenów przydomowych. Producent zadbał o to, aby nie doszło do przypadkowego spożycia przez zwierzęta domowe – składniki zawarte w środku na mrówki skutecznie zniechęcają psy i koty do próbowania granulatu. Jeśli szukasz skutecznego preparatu na insekty – zamów proszek VACO już dziś!

Proszek na mrówki

Mrówki to jedne z najpospolitszych szkodników. Gatunki, które mieszkają w ogrodzie, potrafią zniszczyć trawniki oraz kwiatowe rabaty. Natomiast owady, które upodobały sobie nasze bliższe towarzystwo, podkradają nam żywność, a także niszczą podłogi i mury budynków. Jeżeli mrówki opanowały Twój ogród bądź, co gorsza, Twoje mieszkanie i masz już dość ciągłego widoku tych małych czarnych insektów – koniecznie zaopatrz się w produkty pozwalające zwalczyć nieproszonych gości.

Jak działają preparaty na mrówki?

Wiele osób zadaje sobie pytanie: Jak właściwie działa proszek na mrówki? Otóż imituje fałszywe jedzenie – insekty zanoszą go do gniazda, gdzie następnie spożywa go cała kolonia. Jest to niezwykle skuteczny środek do walki z mrówkami. 

W produktach dostępnych w naszym sklepie zawarta jest substancja czynna, która ulega rozkładowi. Nie ma jednak powodów do obaw, bowiem jest w pełni bezpieczna dla człowieka. Dodatkowo preparaty te zawierają składniki, które zniechęcają naszych domowych, czworonożnych przyjaciół do ich spożycia.

Jakie są najlepsze preparaty na mrówki?

Na rynku istnieje mnóstwo substancji pozwalających usunąć małe, czarne insekty. Są to produkty w formie żelu, płynu, koncentratu czy granulowanej trucizny. Nie wszystkie jednak nadają się do rozłożenia w pomieszczeniach. Płyny czy żele mogą wnikać w głąb paneli lub drewnianej podłogi. 

Granulowana trucizna jest z kolei niebezpieczna zarówno dla dzieci, jak i innych zwierząt domowych. Najlepszym wyborem okazuje się tutaj naturalny proszek na mrówki od firmy Vaco dostępny w naszym sklepie lampynaowady.pl. Ten skuteczny produkt świetnie rozpuszcza się w wodzie, dlatego nadaje się również jako forma oprysków przydomowych — do ogrodu, chodników czy balkonów.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lampynaowady.pl, gdzie znajdą Państwo szeroką ofertę produktów pozwalających pozbyć się niechcianych lokatorów.