regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Koty

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Skuteczny odstraszacz kotów

Koty to bardzo miłe stworzenia, które są ulubionymi pupilami wielu osób. Jednak jest tak zazwyczaj wtedy, gdy mowa o zwierzętach własnych. Koty bezpańskie, a także mieszkające u sąsiadów często odwiedzają nasze ogrody i tereny przydomowe, które są przez nie zanieczyszczane. Jednak to nie jedyny problem takich odwiedzin. Koty lubią też wylegiwać się w rabatach kwiatowych i niekiedy skrupulatnie pielęgnowanych roślinach, co może zniszczyć nie tylko uprawę, ale też narazić gospodarza na znaczne koszty. Idealnym sposobem na takie problemy jest odstraszacz na koty. Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się czworonożnych przybyszów ze swojego otoczenia, zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym, jednocześnie stosując naturalne rozwiązania – wybierz odstraszacz na koty Kunagone. To skuteczny preparat, którego działanie oparte jest na zastosowaniu naturalnych substancji.

Dlaczego odstraszacz na koty to produkt, który warto mieć?

Bezpańskie i zaniedbane koty nie tylko zanieczyszczają teren i niszczą roślinność, ale też roznoszą mnóstwo chorób. Ich organizmy są również nośnikami wielu bakterii czy pasożytów, które zaszkodzić mogą zarówno dorosłym, jak i dzieciom przebywającym na terenie posesji.

Wśród schorzeń, którymi można zarazić się od kota, znajduje się m.in. choroba kociego pazura, toksokaroza, bąblowica, wścieklizna, grzybica strzygąca, chlamydioza i toksoplazmoza – choroba wyjątkowo niebezpieczna dla kobiet w ciąży, która prowadzić może do upośledzenia, a nawet śmierci płodu. Dlatego skuteczny odstraszacz na koty to jeden z najważniejszych elementów zabezpieczenia terenu wokół domu.

Kunagone – skuteczny odstraszacz kotów w doskonałej cenie

Kunagone to odstraszacz kotów, który jest produktem stworzonym z całkowicie naturalnych składników. Nie zawiera żadnej chemii, dzięki czemu odstraszenie nieproszonych gości jest dla nich bezpieczne oraz nie wpływa negatywnie na otoczenie. Dzięki specjalnie dobranej mieszance sierści psów różnych gatunków oraz dodaniu substancji zapachowych nietolerowanych przez koty powoduje, że w znacznej odległości od preparatu nie pojawi się żaden kot.

Skuteczny odstraszacz Kunagone zawiera w składzie również specjalne wzmacniacze, dzięki czemu produkt jest tak samo skuteczny przez cały okres użytkowania. Woreczek z zawartością wystarczy umieścić na terenie przydomowym lub w ogrodzie, a problem obecności bezdomnych kotów odejdzie w zapomnienie.