regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Owady

Jest 89 produktów.

Pokazano 1-50 z 89 pozycji

Aktywne filtry

Pułapki na muchy i inne owady

Obecność owadów w mieszkaniach, garażach czy magazynach spożywczych jest bardzo uciążliwa. Część z nich przenosi groźne choroby, a część przyczynia się do zniszczenia produktów żywnościowych. Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się niechcianego latającego lub biegającego towarzystwa, sięgnij po rozwiązanie dedykowane danemu insektowi. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór pułapek na muchy, owocówki, karaluchy, komary czy inne rodzaje owadów bytujących w pobliżu człowieka. Sprawdź, jak poradzić sobie z przeciwnikiem!

Zwalczanie muszek owocówek, komarów oraz wielu innych insektów

Niektóre owady potrafią naprawdę uprzykrzyć życie, niszcząc drewnianą podłogę lub zapasy żywności, a nawet kąsając człowieka, pozostawiając po ugryzieniach swędzące rany. Dobrym sposobem na uniknięcie wtargnięcia insektów do domu są moskitiery umieszczane w oknach. Pozwalają zminimalizować ryzyko wlatywania komarów, ciem, os, szerszeni i innych owadów latających. W naszym sklepie znajdziesz kilka siatek, dzięki którym skutecznie ochronisz swoich bliskich przed użądleniami czy ukąszeniami. Warto jednak rozważyć dodatkowe rozwiązania dedykowane innym rodzajom niechcianego towarzystwa.

Środki na owady biegające

Jedna mrówka czy rybik w domu to jeszcze nie powód do paniki i w takiej sytuacji sami jesteśmy w staniepozbyć się problemu. Jednak sprawy się komplikują, kiedy do mieszkania przez balkon lub okno naciera inwazja całego gniazda mrówek. Sięgnij wtedy po proszek w formie granulatu dedykowanego wszystkim gatunkom mrówek. Wystarczy rozsypać widoczną warstwę na ich ścieżkach – można również rozpuścić środek w wodzie i wykonać oprysk. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko zwalczysz obecne owady, ale także zapobiegniesz ponownemu dostawaniu się ich do domu. Szukasz skutecznych sposobów na pozbycie się much, owocówek, moli spożywczych lub innych insektów? Zapoznaj się z pełną ofertą pułapek dostępnych w naszym sklepie!

Pułapki na muszki owocówki

szczególnie Latem mamy do czynienia z problemem muszek owocówek. Pojawiają się wszędzie tam, gdzie świeże owoce, warzywa i soki. Obecność tego rodzaju owadów sprawia, że produkty szybciej się psują. Aby temu zapobiec, postaw na skuteczne sposoby na zwalczanie owocówki. W naszym sklepie znajdziesz pułapki, które wabią muszki i uniemożliwiają im wydostanie się. Polecamy pułapkę, w której zastosowano atraktant oparty na składnikach spożywczych oraz aromatach, bez substancji biobójczych. Sprawdź pozostałe rozwiązania dedykowane zwalczaniu muszek owocówek!

Proszki na pająki, pluskwy i znacznie więcej

Oprócz pułapek na najbardziej pospolite oraz najpowszechniej występujące muchy i owocówki w naszym sklepie znajdziesz też środki do zwalczania wielu innych insektów. Polecamy między innymi proszek na pająki, pluskwy bądź inne istoty biegające, pułapki na prusaki czy karaluchy, a także płaskie lub okrągłe lepy. Dostępne są również latarki UV, środki do oprysku na pluskwy, uniwersalne preparaty owadobójcze oraz środki do eliminacji insektów żerujących w drewnie. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego i przekonaj się, że owady nie mają z Tobą najmniejszych szans!

Preparaty na muszki owocówki – skuteczne i bezpieczne

Aby zastosowane środki były skuteczne w walce z owadami, muszą wyróżniać się właściwym składem, odpowiednio dopasowaną formułą i skoncentrowanym działaniem. Tylko wtedy preparaty na meszki uniemożliwią rozprzestrzenianie się owadów i ich obecność w najmniej pożądanych miejscach.

Preparat na muszki owocówki, jak i inne pułapki na owady dostępne w naszej ofercie są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne dla osób przebywających w pomieszczeniach, gdzie zostały zastosowane. Zalety oferowanych preparatów potwierdzają zadowoleni i powracający do nas Klienci.