regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Ptaki

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Odstraszanie ptaków

Chociaż wyróżnia je piękny śpiew oraz efektowne upierzenie, to ptaki potrafią również skutecznie uprzykrzyć życie. Odchody na parapetach i balustradach czy gniazda na balkonach oraz tarasach to ogromny kłopot, z którym większość z nas z pewnością miało lub będzie mieć do czynienia. Właśnie dlatego w naszej ofercie dostępne są najlepsze rozwiązania, dzięki którym pozbędziesz się problemów związanych z ptakami. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami do odstraszania ptaków!

Najskuteczniejsze odstraszacze ptaków

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pozwolą Ci się pozbyć nawiedzających Twój balkon czy okna ptaków. Oferujemy m.in. ECO Spray na gołębie i inne ptaki, tacki z żelem BIRD FREE, jak również odstraszacz dźwiękowy Bird X-Peller na ptaki. Wszystkie te produkty wyróżniają się najwyższą jakością, skutecznością oraz przystępną ceną. Co więcej, rozwiązania te nie wyrządzają ptakom krzywdy. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do zakupów!

Dlaczego warto wykorzystywać odstraszacze ptaków?

Urządzenie do odstraszania ptaków jest niezbędne wszędzie, gdzie pojawiają się problemy z ptactwem. Dlaczego? Ich odchody zanieczyszczają budynki i elewacje, co generuje dodatkowe koszty związane z czyszczeniem. Ponadto są dla nas szkodliwe i w skrajnych przypadkach mogą spowodować nawet śmierć. Ptasie odchody potrafią zniszczyć wiele materiałów, m.in. stal i beton. Ma to miejsce szczególnie w połączeniu z solą lub warunkami pogodowymi. Oddziaływanie to może spowodować naruszenie spójności strukturalnej Twojej konstrukcji. Dlatego im prędzej zaopatrzysz się w urządzenia odstraszające ptaki, tym lepiej. 

Odstraszacze ptaków – idealne na małe ptactwo, jak i większe drapieżniki

Dźwiękowe odstraszacze ptaków to jedne z produktów pomagających w walce z niechcianymi, przelotnymi gośćmi. Emitują dźwiękowe sygnały, które są niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Mogą być łączone z makietami ptaków, latawcami i balonami. Dzięki temu stworzysz pełną strategię odstraszania małego ptactwa, np. szpaków, w sadach lub ogrodach, na plantacjach i polach uprawnych, a także na balkonach i tarasach. 

Preparat na ptaki w sprayu to środek chemiczny odstraszający ptactwo irytującym, drażniącym zapachem. Posiada szerokie spektrum działania, a w jego skład wchodzą jedynie naturalne ekstrakty roślinne. Skutecznie zniechęca ptaki do przebywania na strychach, cmentarzach, obiektach sportowych, w pomieszczeniach gospodarczych czy ogrodach. 

Jeśli chcesz chronić swój samochód, parapet lub balkon przed ptasimi odchodami, niezbędne jest odstraszenie ptaków. Warszawa to miasto, w którym problem ten zakrojony jest na szeroką skalę. Aerozol doskonale sprawdza się na gołębie, działa w pomieszczeniach zamkniętych oraz otwartych i może stanowić dodatkowe uzupełnienie dźwiękowych odstraszaczy na ptaki. Jest to także skuteczny odstraszacz na mewy. Przy bezdeszczowej pogodzie działa do nawet 12 tygodni. W niesprzyjających warunkach atmosferycznych do 8. Produkt ten ulega biodegradacji i jest całkowicie bezpieczny dla otoczenia człowieka. 

Tacki z żelem – dyskretne i skuteczne odstraszacze ptaków 

Dostępne jest także dyskretne, niewyrządzające krzywdy ptakom rozwiązanie w formie tacek z żelem. Nasze produkty firmy Bird Free zawierają naturalne substancje spożywcze. Zostały opracowane tak, by mogły sprostać wszystkim warunkom klimatycznym. Nie straszne im wysokie ani niskie temperatury, wiatr, deszcze czy śnieg. 

Mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Żel odstrasza ptactwo poprzez dotyk, zapach, smak i wygląd. Po dotknięciu wywoła u nich poczucie gorąca i zimna. Dzięki nim szybko i humanitarnie zapobiegniesz przesiadywaniu i gniazdowaniu ptaków w danym miejscu. Przestrzenie z żelem nie są dla nich wygodne i atrakcyjne. 

Tego typu odstraszacze na ptaki znalazły swoje zastosowanie na całym świecie. Nie tylko w prywatnych domach, ale i portach, obiektach wojskowych czy na lotniskach – wszędzie tam, gdzie ptaki stanowią zagrożenie dla zdrowia i są problemem dla infrastruktury.