Suszarka Do Włosów ELEPHON 320TR
Suszarka Do Włosów ELEPHON 320TR
Suszarka Do Włosów ELEPHON 320TR
Suszarka Do Włosów ELEPHON 320TR

Suszarka Do Włosów ELEPHON 320TR

Elephon_320TR
W magazynie
380,00 zł Brutto

308,94 zł netto

Suszarka Elektryczna do rąk Elephon 320TR włoskiej firmy MO-EL to suszarka ścienna o zwartej konstrukcji, która sprawdzi się w niedużych przestrzeniach tak domów, jak i miejsc o charakterze publicznym takich jak np. hotele czy baseny. Produkt ten jest wykonany z tworzywa sztucznego (PC+ABS), posiada jedną prędkość działania. Moc suszarki to 700W, która w zupełności zapewni obieg powietrza potrzebny dla osiągnięcia optymalnej temperatury suszenia, zapobiega uszkodzeniu włosów i marnowaniu energii. Suszarka te jest wyprodukowana we Włoszech.

Sugerowane przeznaczenie: użytek domowy, hotele, inne publiczne mniejszych rozmiarów.


 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

 

Suszarka do włosów Elephon 320TR spełnia najwyższe standardy w klasie urządzeń przeznaczonych do higieny. Urządzenie posiada bardzo wysoki stopień ochrony przez zalaniem wodą (IPX4) oraz certyfikat IMQ w zakresie bezpieczeństwa i trwałości.

Wszystkie elementy elektryczne mocowane są do ściany i zabezpieczone są podwójną izolacją w klasie II. Układ zapłonowy oraz automatyczne wyłączanie opatenentowane zostało przez firmę MO-EL i jest aktywowane poprzez proste pociągnięcie i zwolnienie uchwytu. Poprzez wyeliminowanie jakiejkolwiek możliwości kontaktu z elementami elektrycznymi i dzięki systemowi automatycznego włączania/wyłączania suszarka ta jest całkowicie bezpieczna nawet dla dzieci. Urządzenie jest bardzo łatwe w instalacji - posiada dwie śruby z wtyczkami zapewniającymi doskonałą szczelność w każdych warunkach.

Rozmiary w mm
265x92x105
Waga
1,2 Kg
Zasilanie
230V ~ 50Hz
Całkowity pobór mocy
700W
Stopień ochrony przed wodą
IPX4
Klasa izolacji
II
Materiał
PC+ABS
Miejsce produkcji
Włochy
Producent
MO-EL
Symbol
MOE329TR
Prędkość powietrza (m/s)
20m/s
Wydajność (m3/s)
50m3/h
Certyfikat
CE, IMQ, IPX4
8010114320019
Brak komentarzy