regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Promienniki Ciepła IR-C

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Promienniki ciepła w technologii IR-C (fale długie) w odróżnieniu od promienników podczerwieni IR-A (fale krótkie) nie wydzielają światła, wobec czego nie oślepiają swoim działaniem. Ciepło emitowane przez tego typu promienniki jest również znacznie łagodniejsze i przyjemniejsze w odbiorze.

W naszej ofercie posiadamy promienniki Hot Top, które znajdą zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach charakteryzujących się eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Te promienniki podczerwieni mogą być używane w użytku wewnętrznym oraz w zakrytych lub częściowo zakrytych pomieszczeniach zewnętrznych, takich jak ogrody zimowe czy częściowo zamknięte tarasy. Szeroka gama akcesoriów zapewni natomiast możliwość dowolnego montażu tego urządzenia - do ściany, do sufitu, może być też ono podwieszone na łańcuszkach.

Obudowa i część grzejąca grzejnika wykonana została z anodyzowanego aluminium, co zapewnia efektywne ciepło oraz unikalny elegancki wygląd.

Promienniki Hot Top występują w kolorze czarnym (grafitowym) oraz srebrnym, w wersji z pilotem oraz bez pilota, o czterech różnych mocach: 1500W, 1800W, 2400W oraz 3200W. Grzejniki te zostały wyprodukowane we Włoszech.