Trutka na szczury

Pokazano 1-24 z 48 pozycji

W swoim domu, mieszkaniu, biurze bądź magazynie znajdujesz ślady szczurów? A może chcesz zapobiec pojawieniu się tych gryzoni na swojej działce? Szczury to bardzo uciążliwe gryzonie, które mogą wyrządzić wiele kosztownych szkód. Ponadto są to zwierzęta agresywne i roznoszące wiele groźnych dla człowieka chorób. Bardzo często jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji może być zainstalowanie trutki na szczury. Jest to niezwykle skuteczna metoda na pozbycie się ich z ogrodu, zakładu pracy czy garażu. Z myślą o tych potrzebach przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w której znajdziesz bogaty wybór różnego rodzaju trutek na szczury. Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaproponować!

Trutka na szczury – dlaczego warto się w nią wyposażyć?

Trutka na szczury to substancja, która powinna znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym, gdzie magazynuje się duże ilości żywności i gryzonie te były wcześniej zauważane. Szczury to zwierzęta bardzo odporne na trudne warunki bytowe i wszystkożerne. Są to również gryzonie, które rozmnażają się w bardzo szybkim tempie, przez co ich wytępienie domowymi sposobami bywa nieskuteczne.

Trutka na szczury to środek chemiczny, który stworzony został z myślą o pozbyciu się tych niebezpiecznych szkodników. W naszej ofercie znaleźć można różne produkty. To trutka na szczury w postaci granulatu, celowo zatrutej pszenicy, ziaren czy pasty. Szeroki wybór skutecznych preparatów jest gwarancją pozbycia się szczurów i związanego z nimi niebezpieczeństwa.

Granulaty, pasty, ziarna – pozbądź się szczurów szybko i skutecznie

W naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane trutki na szczury, które pozwolą Ci uwolnić się od kłopotu w jak najkrótszym czasie. Wśród przygotowanych przez nas propozycji dostępne są takie środki jak pasta na szczury i myszy z substancją mumifikującą, saszetki Sorexa, ziarno zawierające Brodifakum, granulat z Bromadiolone oraz szereg innych, równie skutecznych trutek na szczury. Wszystkie te preparaty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, dzięki czemu możemy być pewni ich wysokiej jakości. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najlepszego produktu. W naszym sklepie znaleźć można również odstraszacze szczurów oraz innych często występujących szkodników.

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292