Lustra łazienkowe Radom

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Lustra łazienkowe, choć z pozoru nieistotne elementy, to w rzeczywistości pełnią istotną rolę w każdym pomieszczeniu, gdzie wykonywane są czynności pielęgnacyjne. Zwierciadło ma nie tylko walory praktyczne, ale wyróżnia się także wyjątkową estetyką. Eleganckie, minimalistyczne lustro z podświetleniem LED sprawi, że każdy produkt z tej grupy wprost zachwyci każdego użytkownika łazienki!

Dlaczego warto mieć lustro w łazience i o czym pamiętać przy jego montażu?

Lustra łazienkowe są elementem zapewniającym możliwość bardzo dokładnego przejrzenia się w ich tafli. Powiększają pomieszczenie i pozwalają dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły. Właśnie dlatego powinno się je montować na takiej wysokości i wybierać taki rozmiar tafli, żeby każdy, kto się w niej przegląda, mógł robić to wygodnie i funkcjonalnie. Dobrze jest też zwrócić uwagę na to, aby lustro w łazience miało odpowiednią ilość oświetlenia. W efekcie będzie można się przed nim bez problemu umalować czy ogolić.

Żeby lustra łazienkowe spełniały swoją rolę, trzeba także pomyśleć nad ich dobrym rozlokowaniem. Poleca się montować lustro nad umywalką, tuż pod linią baterii. Osoba, która patrzy w taflę, powinna mieć głową centralnie w połowie wysokości lustra. Dlatego decydując się na zakup tego produktu, warto uwzględnić wzrost każdego domownika.

Dolna krawędź lustra powinna znajdować się co najmniej na wysokości 1,2 m od posadzki, a górna – być zrównana z górną krawędzią drzwi.

Przy montażu tafli lustra, dobrze jest też przeanalizować to, w jakiej odległości znajduje się od umywalki. Zbyt bliskie jej sąsiedztwo sprawi, że lustro będzie po prostu zachlapane wodą przy myciu rąk. Optymalną odległością między taflą a baterią umywalki, jest 20 cm.

Lustro łazienkowe z oświetleniem LED, czy bez – które wybrać?

Lustra bez oświetlenia LED to częsty wybór osób, które dysponują pomieszczeniem z dobrym źródłem światła opraw oświetleniowych górnych. Tafla ze zintegrowanymi diodami LED to z kolei idealny wybór dla użytkowników, którzy chcą doświetlić pomieszczenie w trakcie codziennej pielęgnacji.

To elementy, dzięki którym można zyskać również sporo miejsca – w przeciwieństwie do klasycznej alternatywy i uzupełnienie jej o dodatkowe źródło światła w formie lamp wiszących czy kinkietów.

Poza tym lustra łazienkowe z oświetleniem LED podnoszą komfort ich użytkowania. Wszystko za sprawą przyjemnego dla oka światła, które zapewnia odpowiedni poziom bliskości luminescencji i redukuje ilość powstających cieni. Podświetlane tafle sprawdzą się także w przypadku osób, które szukają sposobu na usprawnienie precyzji wykonywanych czynności w ramach pielęgnacji.

Lustro łazienkowe z oświetleniem będzie też idealnym sposobem na dodatnie nowoczesnego akcentu do wnętrza. Pełni również funkcję dekoracyjną, buduje atmosferę i pozwala uzyskać kameralną atmosferę w aranżacji.

W naszym sklepie internetowym lampynaowady.eu z dostawą do Radomia mamy w asortymencie różnorodne lustra łazienkowe z oświetleniem LED oraz bez. Zapewniamy, że każdy Klient znajdzie doskonałe lustro, które sprosta jego oczekiwaniom.

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292