regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Sklepy spożywcze

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Włoskie lampy UV na owady do sklepów spożywczych

Sklep spożywczy, w którym nad głową klientów latają muchy, muszki owocówki lub osy z pewnością nie zachęca do robienia zakupów. Uciążliwe owady nie tylko zanieczyszczają produkty, ale też mogą być niebezpieczne – zwłaszcza dla osób uczulonych na jad. Jeżeli chcesz zapewnić swoim Klientom komfort i bezpieczeństwo – pomyśl o wysokiej jakości lampach owadobójczych, jakie znajdziesz w naszej ofercie. To urządzenia przeznaczone do zwalczania insektów na terenie sklepów, barów, restauracji itp.

Skuteczne lampy UV-A rozwiążą problem owadów w sklepie

Stosowanie środków chemicznych w postaci aerozoli nie zawsze jest bezpieczne, a lepy na owady są niehigieniczne i nieestetyczne. Dlatego, jeżeli chcesz zadbać o eliminację insektów w Twoim sklepie – postaw na skuteczne lampy owadobójcze UV-A o sprawdzonym działaniu. Zadzwoń lub napisz, a my wybierzemy produkt dostosowany do Twoich oczekiwań.

Lampy owadobójcze do sklepu spożywczego

Właściciele sklepów spożywczych wiedzą, że mają do czynienia z ryzykiem przyciągnięcia owadów do sklepu. Jednak nie tylko problem dotyczy samego wyglądu sklepowych półek, ale przede wszystkim zdrowia klientów. Dlatego też duże znaczenie w tym przypadku ma wybór odpowiednich narzędzi, które pomogą w zwalczaniu insektów, a jednocześnie nie będą miały szkodliwego wpływu na produkty spożywcze. Jednym z takich narzędzi są lampy owadobójcze, które z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w sklepach spożywczych.

1. Działanie lamp owadobójczych

Lampy owadobójcze działają na zasadzie przyciągania owadów do urządzenia za pomocą światła ultrafioletowego, a następnie eliminacji ich za pomocą elektryczności lub specjalnej taśmy klejącej. Najlepsze lampy działają na częstotliwości od 25 tysięcy do 80 tysięcy Hz, co powoduje największą skuteczność i przyciąganie szerokiej gamy gatunków owadów.

2. Dlaczego warto zainwestować w lampy owadobójcze?

Sklepy spożywcze są miejscami, gdzie owady najczęściej występują z powodu dostępności żywności i temperatury panującej w pomieszczeniach. Lampy owadobójcze to idealna ochrona przed insektami, ponieważ nie zanieczyszczają produktów spożywczych i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki temu właściciele sklepów spożywczych mogą zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo podczas robienia zakupów.

3. Jakie są rodzaje lamp owadobójczych?

Na rynku dostępne są różne rodzaje lamp owadobójczych. Najpopularniejszymi są lampy elektryczne, które działają na zasadzie przyciągania owadów do siatki pokrytej napięciem elektrycznym. Jest to rozwiązanie bardzo skuteczne, jednak wymaga ono częstego czyszczenia lampy, aby uniknąć przyciągania jeszcze większej ilości owadów.

Drugim rodzajem lamp owadobójczych są urządzenia z taśmą klejącą. W takim przypadku owady przyciągane są przez światło ultrafioletowe i wpadają na pokrytą taśmą klejącą, gdzie są zatrzymywane. Ten rodzaj lampy nie wymaga częstego czyszczenia.

4. Jakie czynniki powinny wpłynąć na wybór lampy owadobójczej?

Przy wyborze lampy owadobójczej należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wielkość sklepu spożywczego, ilość produktów spożywczych oraz ilość owadów, które stoją przed problemem. Należy również określić, czy lampę owadobójczą zamówimy od specjalisty czy samodzielnie zamontujemy.

Lampy owadobójcze to idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów spożywczych, którzy zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa swoim klientom. Działając na zasadzie przyciągania i wyłapywania szkodników, lampy owadobójcze eliminują problem insektów w sklepie spożywczym. Warto zwrócić uwagę na rodzaj i wielkość lampy, a także na zastosowane w niej rozwiązania technologiczne. Inwestycja w lampy owadobójcze to sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku sklepu i dbałość o zdrowie klientów.