Vaco trutka na myszy, szczury i gryzonie 200g. Ziarno w saszetkach.
preparat w saszetkach na gryzonie
Vaco trutka na myszy, szczury i gryzonie 200g. Ziarno w saszetkach.
preparat w saszetkach na gryzonie

Trutka na myszy VACO 200g

DV56
Obecnie brak na stanie
8,00 zł Brutto

6,50 zł netto

Szukasz sprawdzonego sposobu w walce z gryzoniami? Tradycyjne pułapki na myszy nie dają żadnych rezultatów? Prezentujemy niezawodną trutkę na myszy marki VACO, która została stworzona do użytku profesjonalnego. W jej składzie znajduje się wyjątkowo skuteczna trucizna Brodifakum, która gwarantuje efektywne zwalczanie rozmaitych gryzoni — zarówno myszy, jak i szczurów. Trutka zapakowana jest w niewielkie saszetki, co z pewnością umożliwi dokładne dozowanie preparatu w dowolnym miejscu.

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

 

Trutka na myszy

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwa może być walka z niechcianymi gryzoniami. Z tego powodu oferujemy niezwykle skuteczny środek w postaci ziaren, który z pewnością pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się grasujących myszy oraz szczurów. Postaw na wysokiej jakości trutkę na myszy od VACO — gwarantujemy, że z jej pomocą błyskawicznie opanujesz inwazję gryzoni!

Jak używać trutki na myszy VACO?

Pierwszym krokiem jest zlokalizowanie wszystkich miejsc, w których widać obecność niechcianych lokatorów. Po czym je poznać? Będą one nosiły ślady odchodów, uszkodzeń czy nor gryzoni. Kolejno naderwij saszetkę i pozostaw preparat w namierzonych przez siebie miejscach. Jeśli chodzi o dawkowanie — rozkładaj około 20-50 g przynęty co 5-10 m. Pamiętaj jednak, że ilość trutki na myszy należy dostosować przede wszystkim do wielkości zniszczeń czy pomieszczenia. Zapraszamy do zakupów!

 

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

5901821957793
Brak komentarzy