Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Lampa Wiatrakowa Insectivoro 396A Kyoto

459,00 zł brutto
373,17 zł netto

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa INSECTIVORO 396A KYOTO włoskiej firmy MOEL to urządzenie do zwalczania owadów latających takich jak komary, muchy, ćmy itp., które nie wytwarza przy tym żadnych związków chemicznych. Plusem tej lampy owadobójczej jest połączenie wysokiej skuteczności oraz niskiej ceny. Ta lampa na owady zaprojektowana została przede wszystkim do użytku domowego: do kuchni, salonów, sypialni, pokojów dziecięcych jak i niedużych powierzchni komercyjnych: sklepów, cukierni czy piekarni. Ten model lampy na owady zapewnia utrzymanie maksymalnego stopnia higieny i jest w pełni bezpieczny w użyciu. Jedna świetlówka UV-A o mocy 15W działa na obszarze ok. 100 m² (10-12 m w dzialaniu liniowym).

Sugerowane przeznaczenie: użytek domowy (kuchnie, salony, sypialnie, pokoje dziecięce), przyczepy kempingowe, nieduże powierzchnie komercyjne: sklepy, cukiernie, piekarnie.

Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Lampa owadobójcza Insectivoro 396A KYOTO jest to najtańszy model spośród lamp na owady INSECTIVORO. To urządzenie radzi sobie bardzo dobrze z różnymi rodzajami owadów takich jak komary, muchy, ćmy itp. Przeznaczone jest w głównej mierze do użytku domowego: do kuchni, salonów, sypialni, pokojów dziecięcych czy przyczep kempingowych, ale też do mniejszych powierzchni komercyjnych takich jak sklepy, cukiernie, czy piekarnie. Lampa działa bardzo dyskretnie (działanie wiatraka jest ciche), a nieduża moc świetlówki UV-A  nie przeszkadza w spokojnym śnie. Urządzenie działa na obszarze ok. 100 m².

Sposób działania lampy owadobójczej INSECTIVORO jest bardzo prosty: owady przyciągane działaniem świetlówki UV-A są następnie zasysane przy użyciu wiatraka, po czym spadają do specjalnie zaprojektowanego pojemniczka znajdujacego się wewnątrz urządzenia (sposób działania lampy wiatrakowej obrazują filmiki znajdujące się na stronie). Złapane owady wysuszają się wskutek przepływu powietrza, ale można je też wypuścić na zewnątrz. Lampa nie wymaga stosowania żadnych płytek chemicznych ani żadnych innych substancji szkodliwych dla dzieci i dorosłych, nie wydziela fal magnetycznych, zapachów, dźwięków itp. efektów. Posiada jedną prędkość dzialania wiatraka, który jest całkowicie bezpieczny w użyciu - po włożeniu ręki automatycznie zatrzymuje się w miejscu. Ta włoska lampa owadobójcza jest bardzo ekonomiczna, zużywa jedynie 35W. Jej obudowa wykonana została z polipropylenu. Jest to model cieszący się popularnością zarówno w Europie, jak i na rynku amerykańskim, zatwierdzony został przez instytut certyfikujący IMQ

INSECTIVORO to rodzaj wiatrakowej lampy owadobójczej, która jest nieszkodliwa dla człowieka i w pełni bezpieczna dla środowiska. Urządzenie jest wykonane z plastiku odpornego na zadrapania, jest łatwe w użyciu oraz posiada nowoczesny i elegancki wygląd. Lampa na owady INSECTIVORO jest łatwa do przeniesienia i może być umieszczona w każdego rodzaju otoczeniu - za wyjątkiem ustawienia jej na deszczu. Filtr oraz pojemniczek na owady łatwo się wyciągają, co umożliwia ich wygodne czyszczenie.

KYOTO

Opis

Rozmiary w mm
250x190x340 (H)
Waga
1,9 KG
Zasilanie
230V ~ 50Hz
Całkowity pobór mocy
35W
Zakres działania liniowy
10-12 m
Pole działania w m²
100 m²
Klasa izolacji
II
Świetlówka
1x15W
Żywotność świetlówki
5000 h
Materiał
PP
Miejsce produkcji
P.R.C.
Prędkość silnika
950 obr/min

Pliki do pobrania

Karta katalogowa 396A Kyoto

Karta katalogowa 396A Kyoto ang.

Pliki do pobrania (98.04k)

Instrukcja obsługi Kyoto

INSTRUKCJA OBSŁUGI Kyoto 396A pol.

Pliki do pobrania (402.95k)