Pluskwy

Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Środki owadobójcze na pluskwy

Jeszcze do niedawna wydawało się, że problem pluskiew został rozwiązany na dobre. Niestety, ale w ostatnich latach obserwujemy powrót tego owada. Żywi się on wyłącznie krwią, a jego głównym żywicielem jest człowiek. Nic więc dziwnego, że upodobał sobie siedliska ludzkie i to w nich bytuje najchętniej. Jeśli masz problem z pluskwami, nie czekaj dłużej – skorzystaj z naszej oferty i pozbądź się ich raz na zawsze.

Dostępne środki przeciw pluskwom

Środki przeciw pluskwom umożliwiają szybkie pozbycie się niechcianych szkodników, pod warunkiem ich prawidłowego dobrania. Każda z substancji wymaga zastosowania innych środków bezpieczeństwa, a niektóre z nich mogą wymagać wyłączenia budynku z użytkowania na przynajmniej tydzień. Żeby spełnić oczekiwania wszystkich, zadbaliśmy o dostępność środków w najróżniejszych formach – proszków, płynów czy wkładów do zamgławiaczy, zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i samodzielnych. Ponieważ wiemy, że odstraszacz pluskiew czasami jest potrzebny również w miejscach użyteczności publicznej, zadbaliśmy też o obecność w ofercie dyskretnych środków, które można rozsypać np. za meblami w hotelach.

Jak działają odstraszacze pluskiew?

W naszych środkach przeciw pluskwom dominuje głównie cyfenotryna oraz permetryna, które są aktualnie jednymi z pestycydów „pierwszego rzutu” przy problemach z pluskwami, meszkami i karaluchami. Są bezpieczne dla ludzi, ale należy chronić zwierzęta domowe przed kontaktem z preparatami z ich dodatkiem. Dobrze radzą sobie z unieszkodliwianiem zarówno owadów latających, jak i biegających. Odstraszacze pluskiew działają dwutorowo, ponieważ nie tylko zabijają owady, ale również odstraszają je od opryskanego miejsca. Środki ze wspomnianymi substancjami są stosowane najczęściej w domach, magazynach, silosach, pomieszczeniach gospodarczych. W niektórych miejscach na świecie wykorzystuje się je do nasączania namiotów i moskitier, by zapobiec przenoszeniu się malarii.

Wybierz profesjonalne preparaty, które pomogą Ci w walce z pluskwami!

W naszym asortymencie znajdziesz wybór specjalistycznych środków, dzięki którym raz na zawsze pozbędziesz się pluskiew. Proponujemy m.in. proszki, płyny, a także płytki owadobójcze. Oferujemy również detektor pluskiew oraz wabiki. Jesteśmy przekonani, że zaskoczy Cię poziom skuteczności udostępnionych przez nas rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292