regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Odstraszacze owadów

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Skuteczny sposób na muchy

Nic tak nie psuje letniego wypoczynku, jak bzyczący nieproszeni goście. Muchy, muszki owocówki, komary, osy – to najbardziej uciążliwe owady, które mocno dają się we znaki zwłaszcza w czasie ciepłych dni lub nocy. Na szczęście możesz szybko i łatwo poradzić sobie z tym problemem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak patyczki odstraszające, wkłady do urządzeń elektrycznych czy specjalne płytki możesz w kilka chwil zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo.

Pozbądź się bezpiecznie much i innych owadów

Teoretycznie muchy są niegroźne i tylko uciążliwe. W praktyce – siadają wszędzie i na wszystkim, w związku z czym mogą przenosić niebezpieczne zarazki, które wraz z jedzeniem dostają się do Twojego organizmu. Możesz zamontować w oknach moskitiery, ale już np. w ogrodzie trudno jest chronić się  przed tymi owadami. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań i wybierz np. owadobójczą płytkę, dzięki której pozbędziesz się także komarów, karaluchów czy muszek owocówek.

Poznaj nasze sposoby na muchy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele przydatnych rozwiązań, dzięki którym wypoczynek w domu, pod namiotem lub w innym miejscu będzie pozbawiony towarzystwa uciążliwych owadów, takich jak muchy. Możesz wybrać np. delikatnie, przyjemnie pachnące patyczki, nasączone naturalnymi olejkami eterycznymi z mięty, eukaliptusa i cytryny, znanymi ze swoich właściwości odstraszających insekty już od wielu wieków. Estetyczna podstawka, na której umieszczasz preparat, pozwala na postawienie go w dowolnym miejscu domu.

Co odstrasza muchy?

Wolisz bardziej zdecydowane sposoby eliminacji brzęczącego problemu? Do pomieszczeń takich jak sypialnia, domek letniskowy, kuchnia polecamy Elektro owadobójczy. Jest to urządzenie, które składa się z wtyczki podłączanej do kontaktu oraz wkręcanego w nią pojemnika z ekologicznym płynem na bazie Citronelli. Dodatek naturalnych olejków z cytryny, eukaliptusa, a także mięty sprawia, że płyn do odstraszania owadów pięknie pachnie i odstrasza muchy, komary oraz mole.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

W przeciwieństwie do popularnych produktów wykorzystywanych w walce z owadami dostępne u nas preparaty zostały skomponowane na bazie naturalnych składników. Dzięki zawartości olejków eterycznych pięknie pachną, są bezpieczne dla użytkowników oraz środowiska, a jednocześnie zabójcze dla owadów, takich jak komary, muchy, mole i inne. To doskonały sposób, jeśli szukasz połączenia skutecznych metod walki z insektami oraz ekologicznych rozwiązań, bezpiecznych dla Ciebie i Twoich bliskich.

Ekologiczne sposoby na insekty

Proponowane przez nas rozwiązania to ekologiczne preparaty, niezawierające środków DEET, ani innych, toksycznych dla użytkownika środków. Trzeba jednak pamiętać o tym, że olejki eteryczne to również bardzo silne substancje, dlatego należy stosować je ostrożnie w pomieszczeniach, gdzie przebywają małe dzieci lub osoby z alergią. Z całą pewnością jednak polecane przez nas preparaty to jedne z najskuteczniejszych, a przy tym naturalnych metod walki z owadami. Kup teraz – pożegnaj się z meszkami, muchami, komarami i molami na całe wakacje!