Dozowniki do mydła Kraków

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Naścienne dozowniki na mydło z dostawą do Krakowa

Dozowniki do mydła to bardzo funkcjonalny gadżet, który pozwala na zachowanie czystości rąk szczególnie w miejscach publicznych. W naszej ofercie znajduje się kilka różnego rodzaju dozowników, które różnią się kształtami, wielkością, a także kolorystyką i materiałem, z którego są wykonane. Dzięki temu można je z łatwością wpasować w łazienki utrzymane w różnych stylach.

Dozowniki do mydła ręczne i automatyczne

Do wyboru są dwa podstawowe rodzaje dozowników do mydeł. Są to modele ręczne oraz automatyczne. W modelach manualnych, aby mydło wydostało się z dozownika, należy nacisnąć na specjalny uchwyt bądź przycisk.

Modele automatyczne wyposażone są w czujniki. Po przyłożeniu rąk do dozownika z mydłem, urządzenie samo odmierzy dawkę płynu bez konieczności przyciskania żadnych guzików.

Obie wersje są tak samo wydajne oraz bezawaryjne i proste w obsłudze. Ze względu na bezdotykową obsługę, dozowniki automatyczne mogę lepiej sprawdzać się w miejscach takich, jak przychodnie lekarskie bądź szpitale.

Dozowniki do mydła do miejsc o dużym natężeniu ruchu

Poszczególne modele dozowników do mydła dostępnych w naszej ofercie różnią się od siebie pojemnościami, a więc i wydajnością. Dysponujemy wersjami, które dostosowane są do montażu w miejscach, w których w ciągu dnia duża liczba osób korzysta z toalety i dozowników do mydła. W Krakowie, Warszawie czy innych większych miastach, szczególnie w galeriach handlowych, codziennie przychodzą tysiące ludzi. W takich lokalizacjach wybór odpowiedniego urządzenia dozującego mydło jest kluczowy dla komfortu klientów oraz zachowania higieny.

Dzięki odpowiedniej pojemności dozownik do mydła nie musi być uzupełniany bardzo często. Duży pojemnik na mydło pozwala na użytkowanie dozownika nawet przez cały dzień.

Z kolei w miejscach takich jak restauracje lub innych rzadziej uczęszczanych w ciągu dnia, można zdecydować się na dozowniki do mydła o pojemności oraz rozmiarach nieco mniejszych. Będą się lepiej prezentować w małych łazienkach, a jednocześnie będą wydajne i dopasowane do natężenia ruchu takich miejsc.

Obsługa dozowników do mydła

Dozowniki do mydła to urządzenia bardzo proste w obsłudze. By uzupełnić zawartość pojemnika mydłem, należy przy pomocy dołączonego do zestawu kluczyka otworzyć komorę dozownika. Następnie wlać mydło w płynie oraz zamknąć kluczykiem. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, a jednocześnie zapobiega kradzieży mydła, jak to bywa w przypadku ozdobnych wersji wolnostojących na blatach bądź umywalkach w łazienkach.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty dozowników do mydła. Dysponujemy modelami o małej, a także dużej pojemności, które sprawdzają się w miejscach publicznych odwiedzanych przez nawet tysiące osób w ciągu dnia. Do wyboru są także różnorodne wersje kolorystyczne, a także modele wykonane z plastiku bądź metalu. Oczywiście znajdziecie także dozowniki do mydła automatyczne i manualne. Szczegółowe informacje o każdym produkcie znajdziecie w opisie danego modelu dozownika. W przypadku dodatkowych pytań nasi specjaliści są do pełnej dyspozycji.

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292