Lustra łazienkowe Elbląg

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Lustra łazienkowe znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych. Praktyczne zwierciadło poza walorami praktycznymi, powinno także wyróżniać się wyjątkową estetyką. Eleganckie, minimalistyczne detale i oświetlenie LED sprawiają, że oferowane przez nas produkty z tej kategorii zachwycą każdego w łazience!

Jaką rolę spełnia lustro łazienkowe?

Lustra łazienkowe przede wszystkim zapewniają możliwość bardzo dokładnego przejrzenia się w ich tafli. Właśnie dlatego powinno umieszczać się je na takiej wysokości i wybierać taki rozmiar, aby każdy, kto z niego korzystał, mógł się swobodnie przejrzeć. Warto też pamiętać o właściwym oświetleniu lustra w łazience, aby bez problemu ogolić się przed nim czy wykonać makijaż.

Aby lustra spełniały swoje zadanie, najważniejsze jest to, żeby zawisły nad umywalką, pod linią baterii. Głowa osoby patrzącej w taflę powinna być usytuowana centralnie, w połowie wysokości lusterka. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby uwzględnić wzrost wszystkich domowników – niższych oraz wyższych.

Dolna krawędź tafli powinna być umieszczona z kolei na wysokości minimum 120 cm od podłogi, a górna – na wysokości górnej krawędzi drzwi. Montując taki element wyposażenia łazienki, warto też zwrócić uwagę na to, aby znajdowało się ok. 20 cm nad umywalką. Pozwoli to uchronić taflę przed zachlapaniem wodą. Małe lusterka również można dopasować do niskiego wzrostu użytkowników. Wystarczy zawiesić je tak, aby wzrok potencjalnej niskiej osoby padał na wysokości ¾ od dolnej krawędzi.

Jakie lustra łazienkowe wybrać – z oświetleniem czy bez?

Lustra pozbawione wbudowanego oświetlenia LED sprawdzą się w pomieszczeniach, w których znajdują się bardzo dobre i wystarczającej ilości oprawy oświetleniowe górne lub boczne na ścianach. Lustro ze zintegrowanym oświetleniem jest z kolei modną propozycją, szczególnie do nowoczesnych łazienek.

Wybierając lustra z oświetleniem LED, można także zyskać sporo miejsca w porównaniu z zakupem tradycyjnej alternatywy i uzupełnienie ich o lampy wiszące czy kinkiety. Dodatkowo taki element podnosi użyteczność strefy mycia. Przyjemne dla użytkownika światło zapewni odpowiednią bliskość luminescencji i nie powoduje powstawania cieni. Podświetlana tafla będzie doskonałym wyborem dla osób, które chcą usprawnić wykonywanie precyzyjnych czynności – makijaż czy golenie się.

Poza tym lustra łazienkowe z oświetleniem LED stanowią dyskretny sposób na dodanie przestrzeni nowoczesnego charakteru. Poza funkcją dekoracyjną dopełniają także oświetlenie główne, budują atmosferę i sprzyjają osiągnięciu kameralnej atmosfery.

W naszym sklepie lampynaowady.eu oferujemy różnorodne lustra łazienkowe w Elblągu, które mają wbudowane oświetlenie LED lub występują w wersji klasycznej – bez oświetlenia. Dzięki rozbudowanemu asortymentowi każdy Klient znajdzie propozycję, która sprosta jego wymaganiom oraz możliwości konkretnego wnętrza. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania całej ofert luster łazienkowych w naszym sklepie z dostawą do Elbląga!

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292