regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Kuny

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Odstraszacze na kuny

Te niepozornie wyglądające zwierzęta futerkowe potrafią być bardzo uciążliwe. Jeśli chcesz pozbyć się kuny ze strychu, pomieszczenia gospodarczego, ogrodu, a nawet takich miejsc jak cmentarz, park czy obiekt sportowy, sięgnij po jeden z odstraszaczy dostępnych w naszym sklepie online. To ekologiczne preparaty i akcesoria, które nie wyrządzają zwierzętom żadnej krzywdy. Zasada ich działania jest prosta – wykorzystuje się czynnik odstraszający kuny, który zniechęci je do odwiedzania miejsc, gdzie nie są mile widziane.

Jakie szkody mogą wyrządzić kuny?

Odstraszanie kun, szczególnie w okresie zimowym powinno być jednym z najważniejszych działań we właściwym zabezpieczeniu gospodarstwa domowego i posesji. Choć zwierzęta te wyglądają niewinnie, potrafią wyrządzić naprawdę wiele szkód i narazić na bardzo kosztowne naprawy. Na szczęście odstraszanie kun można przeprowadzić na kilka różnych sposobów i to w sposób humanitarny.

Kuny często znajdują sobie schronienie na strychach, poddaszach i w różnego rodzaju szczelinach. Te sprytne zwierzęta potrafią wślizgnąć się do wnętrza budynku szczelinami w izolacji, przerwami w pokryciu dachowym i na wiele innych sposobów. Skutkiem obecności w domu tych gryzoni są często wygryzienia w ociepleniu i różnego rodzaju tworzywach, butelkach, zapasach, a także szkody w postaci poprzegryzanych kabli.

Nie mniej szkód kuny mogą wyrządzić na terenie przy domu, w ogrodzie czy w altanach. Kuny szukają ciepłego schronienia. Idealne warunki to dla nich auta i miejsce pod maską. Obecność kun w takim miejscu może skutkować stratami rzędu nawet kilkuset złotych. Skuteczne odstraszanie kun może temu zapobiec.

Na czym polega odstraszanie kun?

Odstraszanie kun i innych gryzoni można przeprowadzić na wiele sposobów, w tym bardzo inwazyjnych i drastycznych. Jednak w naszym sklepie internetowym oferujemy propozycje, które są zgodne z poszanowaniem środowiska, zdrowia i życia zwierząt. Dostępne produkty sprawiają, że okoliczny teren jest dla gryzoni nieatrakcyjny. Kuny wyczuwają niesprzyjające warunki, dzięki czemu nie zbliżają się do danej przestrzeni oraz nie próbują dostać się do budynku.

Odstraszanie kun – dlaczego warto wybrać nasze produkty?

W naszej ofercie znajduje się kilka różnych produktów, dzięki którym odstraszanie kun i innych gryzoni jest bardzo skuteczne. To nie tylko znany i ceniony preparat Kunagone będący mieszaniną sierści różnych gatunków psów, co odstrasza kuny, ale też spraye ekologiczne i odstraszacze ultradźwiękowe.

Wszystkie oferowane preparaty są bezpieczne dla otoczenia, nie zawierają substancji toksycznych, które zniszczyć mogłyby uprawy czy roślinność w ogrodzie oraz nie zagrażają życiu ani zdrowiu kun.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniego produktu. Odstraszanie kun to jednak nie wszystko. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Będą one doskonałym zabezpieczeniem posesji przed różnego rodzaju szkodnikami.