regulamin sklepu internetowego

 • Oferty specjalne

 • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

 • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
 • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Opryskiwacze

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Opryskiwacze do ogrodu

Aby ochronić rośliny przed szkodnikami lub chorobami, warto regularnie je opryskiwać specjalnymi preparatami. Planując takie działania, należy w pierwszej kolejności zaopatrzyć się w odpowiedni do tego sprzęt. Oferujemy szeroki wybór opryskiwaczy o różnej pojemności, które doskonale nadają się zarówno do domowego, jak i profesjonalnego użytku. Niewielkie opryskiwacze mieszczące 1,5 litra specjalnego preparatu na mrówki, czy owady zjadające uprawy, sprawdzą się u osób uprawiających hobbystycznie ogródek bądź niewielki sad, natomiast modele wykonane ze stali nierdzewnej o pojemności nawet do 6 litrów – dedykowane są zawodowym sadownikom, firmom zajmującym się pielęgnacją roślin itp.

Praktyczne opryskiwacze do Twojego ogrodu

Dostępne u nas opryskiwacze to produkty o wysokiej wytrzymałości. Są odporne na działanie substancji chemicznych, dzięki czemu możesz uzupełnić je silnymi środkami chroniącymi Twoje plony. Taki opryskiwacz jest świetną formą ochrony roślin przed zachorowaniem albo wyniszczeniem przez owady bądź szkodniki. Wśród ich innych zalet można wymienić to, że:

 •   są to propozycje sprawdzone, skuteczne i trwałe,
 •   bardzo łatwe w obsłudze, dostępne w uniwersalnych pojemnościach,
 •   są bezpieczne – posiadają zawory bezpieczeństwa, które chronią przed niekontrolowanym wyciekiem produktu,
 •   mają szereg udogodnień, które ułatwiają i uprzyjemniają korzystanie z nich na co dzień.

Kiedy zaopatrzyć się w opryskiwacz ogrodowy?

W opryskiwacze należy zaopatrzyć się właściwie zawsze, gdy mamy swój ogród lub sad – niezależnie od tego, czy jest to wyłącznie kilka roślin na użytek prywatny, hodowla na sprzedaż na małym straganie czy większa firma ogrodnicza lub sadownicza. Coraz więcej osób wybiera je także do stosowania na roślinach na balkonie czy tarasie.

Ponieważ opryskiwacze nie są z reguły dużym obciążeniem dla kieszeni, warto zakupić je w kilku sztukach, by móc w jednych zbiornikach rozrabiać ciecze owadobójcze, a w innych - odżywcze. Oczywiście mimo wszystko każdy opryskiwacz należy dokładnie przepłukać wodą po zakończeniu pracy. Minimalizujemy jednak w ten sposób ryzyko poparzenia rośliny lub jej trwałego uszkodzenia w sytuacji, w której nie udałoby się dokładnie wypłukać resztek środka z opryskiwacza.

Na co zwrócić uwagę, wybierając opryskiwacz sadowniczy?

Wybierając opryskiwacz sadowniczy, zwróć uwagę przede wszystkim na to, jakie będzie jego przyszłe zastosowanie. Do małych przydomowych ogródków sprawdzą się niewielkie opryskiwacze ręczne, jednak w przypadku sadów rekomendujemy wybór takich, które można nosić na pasie lub szelkach. Inaczej praca z nimi może być nadmiernie męcząca i nie w pełni komfortowa.

Ciśnienie robocze w opryskiwaczu może być wytwarzane przez urządzenie samodzielnie lub wymagać zastosowania przez użytkownika specjalnej, ręcznej pompki, która pomoże zapewnić stosowne warunki we wnętrzu zbiornika. Jeżeli stosujesz środki specjalne np. w formie proszków, a nie roztworów, koniecznie sprawdź, czy dane urządzenie będzie kompatybilne z takim rodzajem oprysku. Do oprysków zaopatrz się także w odpowiednie środki ochrony osobistej – kombinezon, maskę, rękawice, a samą czynność planuj na bezwietrzne dni.

Opryskiwacze – rodzaje

Opryskiwacze dostępne w naszym asortymencie to niezwykle wszechstronne produkty, wśród których znajdziesz między innymi modele:

 • o pojemnościach od 0,5 litra po 6 litrów z szerokim wyborem wartości pośrednich,
 • z pompkami i lancami wykonanymi z różnych materiałów, które dopasujesz do swoich potrzeb,
 • o odmiennym maksymalnym ciśnieniu roboczym,
 • z dodatkowymi udogodnieniami takimi jak ciśnieniomierz wewnątrz, uchwyt na butlę, wbudowany wieszak, antypoślizgowa podstawa,
 • o różnej długości przewodów.

W przypadku zastosowań profesjonalnych i półprofesjonalnych rekomendujemy wybór opryskiwaczy ogrodowych wraz z dostępnymi do nich zestawami naprawczymi. W czasie intensywnej eksploatacji zdarza się, że podlegające naturalnemu zużyciu elementy rozszczelniają się. Wówczas, zamiast kupować nowy opryskiwacz, wystarczy wymienić jedną czy dwie uszczelki i urządzenie jest jak nowe! Zapraszamy do sprawdzenia proponowanych przez nas modeli w sklepie lampynaowady.eu.