regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Pułapki na ptaki

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Pułapki na ptaki

Choć latające stworzenia są bez wątpienia pełne gracji i uroku, w wielu przypadkach mogą utrudniać ludziom codzienne funkcjonowanie. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy wyjątkowy asortyment obejmujący praktyczne klatki oraz pułapki na ptaki. Pozwolą Ci one na całkowicie humanitarne i bezinwazyjne łapanie osobników, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa samych stworzeń. Funkcjonalna klatka na gołębie, a może oryginalne rozwiązanie na wróble? Sprawdź całą naszą ofertę już dziś!

Skuteczne sposoby na odławianie ptaków – poznaj wygodne w użytku pułapki na ptaki

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klatki bądź pułapki powinny wyróżniać się stabilną oraz dobrze zaprojektowaną konstrukcją. Dzięki temu będą one mogły służyć właściwie swoim celom, nie powodując u ptaków uczucia strachu czy dyskomfortu. Gwarantujemy, że w naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości, w pełni sprawdzone pułapki na ptaki, które szybko pozwolą Ci osiągnąć oczekiwane rezultaty. Skorzystaj z delikatnych, bezpiecznych oraz niezwykle wydajnych rozwiązań w postaci nowoczesnych pułapek na wróble, gołębie lub inne latające stworzenia już teraz. Zapraszamy do zakupów!

Jakie pułapki na ptaki oferujemy?

W swojej ofercie mamy pułapki na ptaki wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość tego produktu i możliwość zastosowania w wielu warunkach atmosferycznych. Jednym z popularnych elementów w tej grupie, jest nasza klatkowa pułapka na gołębie. Służy do odławiania żywych małych ptaków (nie tylko gołębi). Została wyposażona w dwie komory i metalową zasuwę. To właśnie przez nią można wyjmować złapane gatunki. Solidna konstrukcja ze stali galwanizowanej zapewnia bezpieczne odławianie ptaków bez większych obrażeń. Pułapki na gołębie mogą mieć też dwa boczne otwory wejściowe dla gołębi oraz dwa otwory zamykane w górnej części w celu wyjmowania ptaków i dosypania przynęty.

Oferujemy też pułapki żywołowne przeznaczone do wyłapywania ptaków w sposób humanitarny. Jej zadaniem jest odławianie ptaków o małej i średniej wielkości – również wróbli. Pozwala w sposób dyskretny, higieniczny i delikatny odławiać te zwierzęta z wnętrza obiektu budowlanego. Takie żywołapki na wróble po ustawieniu wydają się być zwykłą platformą z jedzeniem, ale gdy ptak ląduje i chodzi po jej powierzchni, poruszając pręt, podłoga ustępuje, a zwierzęta spadają do specjalnej wentylowanej komory.

Jakie zastosowanie ma pułapka na ptaki?

Pułapka na ptaki, choć pozornie może wydawać się niebezpiecznym dla zwierząt produktem, to w rzeczywistości dzięki przemyślanej konstrukcji i zastosowanym materiałom nie zagraża życiu czy bezpieczeństwu ptaków. Czasem jej zastosowanie jest konieczne z uwagi na szkody, jakie te zwierzęta wyrządzają. Pułapki na sroki czy inne gatunki stosuje się np. w przypadku ochrony upraw rolniczych. Ptaki mogą stanowić zagrożenie dla zbiorów. Z tego typu produktów korzysta się również w przypadku ochrony budynków. W miejscach, gdzie ptaki powodują uszkodzenia tych obiektów (np. gromadzenie się odchodów), żywołapka na gołębie może być stosowana, aby ograniczyć aktywność zwierząt. Nasza pułapka na szpaki sprawdza się również do kontroli populacji tego gatunku.

W naszym sklepie lampynaowady.eu proponujemy łapki na ptaki w wielu różnych rodzajach. To produkty przeznaczone do humanitarnego, higienicznego procesu, jakim jest łapanie gołębi i innych gatunków. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z całym asortymentem produktów w tej kategorii oraz zaletami, jakie oferuje. W razie problemów z podjęciem decyzji co do wyboru konkretnego modelu służymy kompleksowym wsparciem. Pułapki w naszej ofercie zostały wykonane z zachowaniem pełnej precyzji, aby zachować funkcjonalność na długi czas.